першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Пройшов ІІ позачерговий З'їзд Всеукраїнської спілки громадських організацій "Конфедерація громадських організацій інвалідів України".

02-03-2005 17:52 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109778759.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

23 лютого 2005 року пройшов ІІ позачерговий З'їзд Всеукраїнської спілки громадських організацій "Конфедерація громадських організацій інвалідів України", в якій обговорювалось питання про становище інвалідів в Україні та були запропановані конкретні пропозиції, щодо вирішення проблем людей з обмеженими фізичними можливостями та психічними розладами.

Було заслухано та обговорино звіт Голови Конфедерації, що до роботи конфедерації за період з 8 липня 2004 року по 23 лютого 2005р.

Слід відзначити, радує що відбулося певне організаційне зміцнення Конфедерації в цілому та її колективних членів, якими є 33 організації з різних куточків України, триває процес заснування регіональних представництв.

Як позитивну тенденцію суспільного розвитку слід відзначити створення громадських Рад при органах влади різних рівнів. Не всі вони реально працюють, часто створюються формально "збори", але в цілому тенденція про визнання владою необхідності діалогу з громадськістю зростає.

Проте в політичному просторі парламентом зроблено крок назад у становленні громадянського суспільства-чинне виборче законодавство не дозволяє представникам громадських організацій брати участь у видвижені кандидатів у депутати, різних рівнів та спостереженні за виборчим процесом.

Таким чином законодавчо послабило громадський контроль виборів, причому це відбувалося за участю народних депутатів України, яких підтримували представники громадських організацій інвалідів.

Повна резолюція доступна в бібліотеке конфедерації, за адресою http://vsgo.com.ua/b/b-2.htm

02-03-2005 17:52 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109778759.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua