першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Виклик міській громаді

03-03-2005 09:51 Миргород // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109836270.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ця історія, як кажуть не на голому місті. А… в самому центрі нашого курортного містечка. Точніше – у зв’язку з прийняттям міськвиконкомом рішення про будівництво АЗС у самому центрі житлової зони міськрайону «Україна», і за сотню метрів від вже діючої АЗС – на місцині щільно оточеній багатоповерховими будинками, зоною відпочинку, сквериком з монументом вождю світового пролета-ріату, магазинами та каштановими алеями... Ця історія, як кажуть не на голому місті. А… в самому центрі нашого курортного містечка. Точніше – у зв’язку з прийняттям міськвиконкомом рішення про будівництво АЗС у самому центрі житлової зони міськрайону «Україна», і за сотню метрів від вже діючої АЗС – на місцині щільно оточеній багатоповерховими будинками, зоною відпочинку, сквериком з монументом вождю світового пролета-ріату, магазинами та каштановими алеями. Не потрібно надто вагомих доказів аби збагнути, що у таких місцях автозаправочні станції не будуються. І не дивно, шо громадськість міста (переглядаю колективні листи жителів прилеглих будинків) майже всі політичні партії, депутатська група міської ради. Яку представляє депутат Вороновський А.М. протестують проти цього, м’яко кажучи, невиваженого рішення. Та інтереси фігурантів цієї справи для людей зрозумілі. А їх (фігурантів) три – забудовник, міський голова і громада. Інтерес кожного конкретно-прозорий.
От лише фігурант «міська громада» запросто може закинути фігуранту «міський голова» цілком логічну і давно визрілу претензію, мовляв: «Шановний, доки Ви будете грати на чужому полі?!»
(А.Сазанський, газета «Наша Україна», №35)

03-03-2005 09:51 Миргород // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109836270.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua