першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Черкаські студенти вчора припинили голодування: Ніколаєнко наказав звільнити ректора ЧНУ

03-03-2005 10:02 Черкаси // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109836932.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Учора, близько 20.30 студенти, активісти ГК “ПОРА!”, ГО “Студентська хвиля” та викладачі, що голодували, вимагаючи відставки ректора Черкаського національного університету Анатолія Кузьмінського, припинили акцію протесту, оскільки Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко видав наказ про звільнення Кузьмінського. Про це повідомив координатор ГК “ПОРА!” у Черкаській області, депутат міської ради Сергій Варич. Сергій Варич також повідомив, що представник міністерства, який відвідав вуз 1 березня, запевнив учасників акції протесту у тому, що решта їхніх вимог також будуть виконані. Нагадаємо, що учасники студентського голодування вимагали не тільки відставки ректора, який “прославився” активною агітацією за Януковича у стінах вузу і адміністративним тиском на студентів, а у усього ректорату, який сприяв ректорові у порушеннях виборчого законодавства під час президентських виборів. Також учасники акції наполягали на обранні студентських органів самоврядування на думократичній основі. Варич повідомив, що учасники студентської акції протесту вже згорнули свій табір, який був розташований у холі гловного корпусу університету. Також, за його словами, згортають свій табір і прихильники Кузьмінського, які оголошували голодування на його захист. Нагадаємо також, що учора проти учасників акції протесту у ЧНУ була здійснена провокація — ранком 2 березня буквально у двох метрах від табору голодуючих студентів було виявлено краплини розлитої ртуті. Учасники акції висловили припущення, що таким чином їх намагалися змусити покинути приміщення університету.

03-03-2005 10:02 Черкаси // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109836932.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua