першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Київська влада помстилася партії «Молода Україна» за намагання захистити права киян.

03-03-2005 15:55 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109858135.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

27 березня 2005 року відбудуться довибори депутата Київради по виборчому окрузі № 60.
У ході виборчої кампанії до голови партії „Молода Україна” Анатолія Коноваленка, який за рейтингами очолює кандидатські перегони в цьому окрузі, звернулися ініціативні групи мешканців округу, з проханням підтримати їх справедливі вимоги, що стосуються покращання соціально-побутових умов на масивах Виноградар та Вітряні Гори.
Мешканці округу вимагали від міської влади вжити рішучих заходів по виправленню неблагополучної криміногенної обстановки в мікрорайонах. Розгул наркоманії і наркоторгівлі, незаконної торгівлі спиртними напоями, масове поширення алкоголізму – все це створює загрозу особистій і майновій безпеці громадян. Крім того, батьки дуже занепокоєні долею дітей та підлітків, які постійно ризикують потрапити під кримінальний вплив.
Величезні проблеми існують в житлово-комунальному господарстві. Більшість будинків на масивах потребують капітального ремонту. Те ж саме стосується і прибудинкових територій. У дворах відсутні елементарні умови для дітей, дитячі майданчики або взагалі відсутні, або знаходяться у жалюгідному стані.
Велике обурення у жителів мікрорайонів викликає непродумане будівництво у густозабудованих масивах. В улюблених місцях відпочинку киян – парку „Кинь грусть” та Пущі-Водиці міська влада надала дозволи на будівництво елітних особняків, заодно грубо порушивши права законних користувачів земельних участків.
24 лютого 2005 року активісти „Молодої України” разом з мешканцями Вітряних Гір провели акцію протесту біля приміщення Київської міської держадміністрації.
За дорученням ініціативних груп громадян – мешканців житлових масивів Виноградар та Вітряні Гори, Анатолій Коноваленко звернувся безпосередньо до київського міського Голови з проханням негайно розглянути вимоги киян і сприяти їх невідкладному вирішенню.
Натомість, міська влада розгорнула репресії проти „Молодої України” – однієї з небагатьох політичних сил, яка не має жодного стосунку до колишньої влади, до тих чи інших українських олігархів. До партії, яка об’єднує молодих і енергійних людей, незаплямованих помилками минулого і щиро налаштованих відстоювати реальні інтереси виборців.
Ще зовсім недавно, партія київського чиновництва під гучною назвою – „Єдність”, шукала політичного партнерства з „Молодою Україною” в надії скористатися гідною репутацією незалежної політичної сили для просування на політичний Олімп. Але як тільки стало зрозумілим, що «молодо українці» не згодні на компроміси, коли мова йде про інтереси простих киян, як тільки лідер партії Анатолій Коноваленко завоював довіру виборців і випередив у виборчому рейтингу ставленика влади, замішаного в гучних земельних скандалах останнього часу, заступника міського голови Анатолія Муховикова – одразу почався спланований адміністративний тиск. У безпрецедентно короткий термін було інспіровано судовий позов і винесено судовий вердикт – про виселення партії із приміщення партійного офісу – до речі, наданого тією ж таки міською владою на цілком законних підставах.
Партія „Молода Україна” заявляє рішучий протест проти використання ангажованих судових рішень у політичній боротьбі і заявляє, що буде і надалі послідовно захищати інтереси всіх киян у боротьбі з незаконними рішеннями міської влади, які прямо порушують права столичних жителів.

Детальну інформацію про подробиці політичного протистояння представники ЗМІ можуть отримати під час прес-конференції лідера партії „Молода Україна” Анатолія Коноваленка, яка відбудеться
09 березня 2005 року о 14-00 у приміщенні Агенції УНІАН
(м. Київ, вул. Хрещатик, 4).

Ці та інші новини читайте на партійному сайті:
http:\mu.org.ua

03-03-2005 15:55 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109858135.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua