першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Знущання продовжуються

05-03-2005 13:59 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1110023940.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За тиждень до другого туру виборів (21 листопада) кперівництво ДК "Газ України", яке очолює Якубенко В.П. запропонувало всім працівникам компанії, а також членам їх сімей взяти відкріпні талони, передати їх номери керівникам підрозділів для складання списків та в день виборів виїхати за межі Києва (в Полтавську область) для голусування за В.Ф.Януковича. Вже на ранок 22 листопада 2004 року було складено списки тих "жто їздив" та тих "хто не їздив".
І почалася боротьба проти людей, які усвідомили свою громадянськість і різними можливими засобами чинили опір тиску, відстоювали свою гідність та конституційне право на волевиявлення та свободу вибору.З початку було запропоновано звільнитися за власним бажанням. А 29 грудня 2004 року було підписано наказ про реорганізацію структури ДК "Газ України", що передбачає ліквідацію окремиж далеко не другорядних підрозділів. Загалом в результаті зміни структури звільнюють значну кількість працівників, а саме тих хто відмовився їхати голосувати за В. Януковича.
Стало ясно, що адміністративно-командні методи управління не знищені, бо цей тиск не "неугодних" продовжується і понині. Ми не хочемо, щоб наша країна і надалі жила за старими принципами. Бо демократія абоє, або її немає.

05-03-2005 13:59 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1110023940.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua