першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Батько і син, або Хто в домі хазяїн?

05-03-2005 22:00 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1110052858.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Подивившись сьогодні "плюси" про прибуття Президента Кучми до столиці нашої держави міста-героя Києва роблю висновок, що президентом України в нас залишається Кучма. Коли він прилетів сьогодні у Бориспіль, то не схотів зустрічатися з Ющенком, який у свою чергу прибув на зустріч у солідному кортежі. Якщо ж Ющенка там не було, то хіба не з почуття глибокої поваги він надіслав колону розкішних лакованих автівок. Але Кучма не прийняв жеста високої державної пошани. Мабуть був роздратований чимось, або сильно ображається на щось і не хоче замирятися.

Зінченко в інтерв'ю з приводу повернення Кучми, шанобливо називав його президентом і важко було зрозуміти одразу, хто саме в нас президент. Він і Зварич в один голос захищали Президента Кучму від нерозважливих обвинувачень і закидів. Обидва щиро розуміли його душевний стан, заспокоювали гарячі голови, розповідали, як важко переварює Кучма всі ці неприємні події.

Литвину і Кучмі охорона не потрібна. Їм не загрожує небезпека. Литвин будує з Ющенком загальний партійний будинок. Небезпека загрожує Мельниченко та іншим. Справжні страждання традиційно залишаються мамі Гонгадзе.

Незрозуміла наша країна, де відірване від першого(?) пострілу обличчя не заважає людині продовжувати трощити голову. Саме так схильний думати Луценко. Але досить закачати файл з цієї сторінки (http://www.deadhouse.ru/gallery/suicide/14/) та побачити, що саме відбувається з головою самогубця після одного маленького пострілу.

05-03-2005 22:00 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1110052858.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua