першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА ВЛАДА - В ОПОЗИЦІЇ!!!

07-03-2005 08:43 м. Миргород // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1110177817.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

...Олександре Борисовичу, це почесне звання віднині належить Вам і Вашому оточенню, - адже це не ми, а ви виступали на обласному радіо, фактично на підтримку Януковича, не наша газета, а ваша, що вважається органом міської ради (“М-НД”) друкувала під час виборів матеріали на підтримку лише одного кандидата. Не у нас, а у вас викликала шок припаркована біля міськради автомашина з помаранчевою стрічкою (всього-на-всього) і навіть спонукала деяких прихильників біло-блакитного кандидата на неадекватні дії, ніби та стрічка була не помаранчевого, а зовсім іншого кольору, що викликає шалену лють окремих дійових осіб кориди. Не ми, а ви розвішували по місту гасла “Молодь за Януковича”, “Миргород за Януковича”, наплювавши на думку і молоді і решти миргородців, більшість яких зробила зовсім інший вибір. НАРЕШТІ, вашим ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ є не нашоукраїнець, а ГОЛОВА МІСЬКОГО ОСЕРЕДКУ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, що заявила про свою опозиційність (!) до нової влади . То ж несіть з гідністю належне вам по праву почесне звання опозиціонерів, хай і у вас завжди вистачає сміливості і громадянської мужності декларувати і відстоювати власну думку, незважаючи на можливі неприємності. Що ж до каравану і тиме він і далі, навіть якщо змінити нинішнього караванного, звати якого - Іван Сусанін. А місто житиме і розвива-тиметься, як жило і розвивалося без вас.
(Микола Рой, "НУ" №37)

07-03-2005 08:43 м. Миргород // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1110177817.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua