першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Широкомасштабне пікетування Святошинської райдержадміністрації м.Києва аж до її повної відставки почнеться 10 березня 2005 року о 9 годині за адресою: проспект Перемоги, 97.

08-03-2005 21:04 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1110308653.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановні співвітчизники!
Шановні мешканці Святошинського району столиці!

Par in parem non habet imperium!
(лат. Рівний над рівним не має влади!)

«01» березня 2005 року на засіданні сесії Святошинської районної в м.Києві ради районним депутатом, головою депутатської групи «Справедливість» Дімлєвич Галиною Романівною була заявлена програма-протест «Дерибану-Стоп!», де передбачалась в рамках урядової програми Ю.Тимошенко низка заходів щодо рішучого припинення корупційно-комерційної діяльності районної влади і забезпечення прозорості та гласності витрачання коштів з місцевого бюджету, розпродажу комунального майна та землі, приватизаційних процесів у районі.
Проте керівництвом Святошинської райдержадміністрації разом з перефарбованими у помаранчевий колір місцевими політичними олігархами прийняття програми-протесту «Дерибану-Стоп!» було заблоковано.
Саме кошти районного бюджету, дитячі садки та інша народна комунальна власність, яка перетворюється місцевими ділками у казино, ресторани, публічні притони тощо, викуплені за безцінь ласі шматки землі дитячих майданчиків і лісо-паркових зон під забудову палаців-особняків та приватних торгових центрів – ось матеріальна основа того корупційного бандитсько-чиновницького спруту. Цей спрут своїми поки що сильними щупальцями обплутав всі сфери господарського, соціального, освітньо-культурного, духовного життя Святошинського району.
Вони розбудовують свою політичну кар’єру і свій бізнес на людських злиднях, за рахунок простих людей. Нахабно і цинічно прикриваючись здобутками помаранчевої революції, за рахунок награбованих в народу капіталів та через безцеремонно узурповані місцеві засоби масової інформації (газети «Святошинські вісті», «Самоврядування Києва», районний телеканал «Купол» тощо) ці зрадливі лицеміри перебрали на себе право судити та змішувати з брудом справжніх героїв України, які все своє життя виборювали правду і справедливість, а не займалися політичною демагогією задля свого власного іміджу.
Тепер же, вихваляючи сама себе, районна влада через ті ж засоби масової інформації повідомляє, що у Святошинському районі міста Києва всі показники найвищі. І це при тому, що чиновницька сваволя вже далеко перейшла всі межі. Комунальне господарство повністю розвалене, вкрай незадовільне водо- і теплопостачання, багато стихійних смердючих сміттєзвалищ, в більшості бюветів, відкритих під вибори, в тому числі депутата, заступника голови ради 65-літньої функціонерки-кар’єристки Лопушанської О.В., вода є непридатною для вживання. В районі вкрай незадовільне транспортне забезпечення, маса стихійних автостоянок, несправні ліфти, обшарпані і страшні під’їзди та коридори, в підвалах деяких будинків розташовані незрозумілі виробничі цехи тощо. Люди, котрі незадоволені та звертаються до місцевих чиновників, мають шанс в кращому випадку отримати безграмотну відписку.
Самоврядування – це не розкрадання!
Широкомасштабне пікетування Святошинської райдержадміністрації м.Києва аж до її повної відставки почнеться 10 березня 2005 року о 9 годині за адресою: проспект Перемоги, 97.
Питання та пропозиції надсилайте, будь-ласка, на e-mail: deputy@ukr.net

З повагою,

Партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Блок Юлії Тимошенко
Українська республіканська партія «Собор», Блок Юлії Тимошенко
Всеукраїнське жіноче товариство імені Олени Теліги Громадськість Святошинського району міста Києва


Програма-протест «Дерибану-Стоп!», заявлена «01» березня 2005 року на засіданні Святошинської районної в місті Києві ради депутатом райради по в/о №51 Дімлєвич Галиною Романівною

«Зважаючи на глибоку кризу в управлінні та організації соціально-економічного та культурного і духовного життя місцевої громади Святошинського району міста Києва, низьку ефективність здійснення антикорупційних заходів правоохоронними, перевіряючими та контролюючими органами, відсутність реагування, а то й можливе пасивне потурання недолікам в управлінській діяльності деяких державних службовців, з метою викорінення корупції, умов та причин, що їй сприяють в районі, гласного та безповоротного відокремлення бізнесу від влади, усунення навіть будь-яких можливостей недоцільного відчуження комунального майна, землі, та витрачання бюджетних коштів, максимальної мобілізації зусиль держави та громадськості у здійсненні контролю над приватизаційними процесами в Святошинському районі міста Києва

пропоную:

1. Відкрити доступ депутатам районної ради до всіх без виключення місцевих засобів масової інформації, зокрема, з наданням можливості систематично друкуватися в газеті «Святошинські вісті», висловлювати свої погляди, включаючи проведення дискусій та круглих столів на районному телеканалі «Купол».
2. Реалізацію кадрової політики в районі відповідно до курсу держави Україна на євроінтеграцію, положень урядової програми Прем’єр-Міністра України Юлії Тимошенко та вимог чинного законодавства України, а саме:
а) усунення професійно непридатних та низькокваліфікованих кадрів, котрі не володіють достатнім обсягом знань та сучасними формами і методами роботи, серед яких: вміння користуватися всесвітньою мережею «Інтернет», спроможність проявити та застосувати ініціативу у врегулюванні різних форм документообігу, комунікабельність та службова етика, спроможність враховувати в практичній роботі конкретні потреби людей, здатність до систематизації різного роду проблем та виявлення активної позиції для їх результативного вирішення;
б) категоричне та рішуче відсторонення бізнесменів та інших осіб, причетних до бізнесу від будь-яких посад в місцевих органах державної влади.
3. Організацію та здійснення якісно нового формату управління господарськими, соціальними та іншими відносинами, що складаються в межах місцевої громади району, а саме: чітке розмежування функцій та завдань управлінь, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств та організацій району, ліквідація тих структурних ланок місцевої влади, які дублюються у своїх повноваженнях.
4. Вдосконалення механізму незалежної оцінки комунального майна, що відчужується, незалежного аудиторського контролю за витрачанням бюджетних коштів, перевірку законності та економічної доцільності надання в оренду або продажу земельних ділянок в межах Святошинського району міста Києва, завчасне оприлюднення цієї інформації при дотриманні повної гласності з наданням можливості депутатам та мешканцям району здійснити попереднє обговорення, ознайомлення та внесення зауважень і пропозицій.
5. Організацію спільно з правоохоронними органами району гарячої лінії та лінії довіри із сучасним технічним забезпеченням багатоканального зв’язку, веденням статистики дзвінків, конкретних проблем та заходів, що вживаються районною владою для вирішення вищезазначених проблем.»

08-03-2005 21:04 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1110308653.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua