першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Як отримують грамоти до свята...

09-03-2005 10:29 Южноукраїнськ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1110356992.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Днями трапилася подія, яка ще раз повертае нас до відкритого листа лікарів ВП СМЧ-2 ДП НАЕК "Енергоатом". Ми вимушені зізнатися, що знову до кінця не розпізнали "потенціал" свого колишнього керівника. З нагоди жіночого свята 8-го березня О.В.Стахорська отримала Почесну грамоту від Президента ДП НАЕК "Енергоатом" та грошову премію в розмірі 300 гривень. В ії колекції бракувало лише цього "трофею". Дуже дивною здаеться та обставина, що Почесною грамотою нагороджено "начальника ВП СМЧ-2 Стахорську О.В.", в той час як зазначена особа є лише безальтернативним кандидатом на названу посаду. До речі, відсутність інформації про відкритий конкурс на посаду керівника також належить до ії особистих заслуг. Але повернемося до високої нагороди з приводу свята. Вже вкотре О.В.Стахорська знехтувала думкою колективу. 16-го лютого профком на своєму засіданні висунув на отримання Почесної грамоти кандидатуру лікаря-педіатра Степанової В.І. Але в традиціях "великого комбінатора" по дорозі до НАЕК прізвище Степанової "трансформувалося" на Стахорську. Термінове засідання профкому з приводу такой дивної метаморфози, яке відбулося 04.03.2005р., нічого не вирішило, адже "непереможна" Стахорська О.В. наводить жах своіми вчинками не лише на них. Дійсно, ця майже детективна історія ще раз доводить всім нам, що "велика" мета Стахорської О.В. виправдовує будь-які засоби.

Із повагою до всіх лікарі ВП СМЧ-2 м.Южноукраїнська"

09-03-2005 10:29 Южноукраїнськ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1110356992.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua