першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Що ховають за словом "професійність"?

10-03-2005 11:23 Чернігів // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1110446592.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Останнім часом новопризначені губернатори областей проводять свою кадрову політику під гаслом: "Головне професійність, а не політичні квоти!" Губернатор Чернігівської області В.А. Атрошенко не є виключенням. Можна довго сперечатися на тему чия кандидатура краща, але нещодавно я мав нещастя відчути на собі наслідки "професійних" дій новопризначеного зама В.А. Атрошенка, про що й хочу розказати в цій статті.
6 березня 2005 року О.О. Обушний через довірену особу запросив до розмови молодих людей смт. Короп, котрі приймали активну участь в виборчій кампанії Президента України В.А.Ющенка. Тема запропонованої бесіди була така: "Організація підтримки гр. Усенка, як кандидата на посаду голови Коропської РДА". Завдяки "прозорості" кадрової політики В.А. Атрошенка я не можу вказати навіть ініціалів пана Усенка, не говорячи вже про те хто і чому висунув його кандидатуру.
Хоча громада Коропщини підтримує кандидатуру В.Д. Кирилюка, як людини під керуванням якої кувалась перемога В.А. Ющенка в Коропському районі, радою політичних сил Коропа було вирішено прийняти запрошення пана Обушного. По-перше, не кожен день обласна влада запрошує до діалогу політичні сили району. По-друге, це шанс щось дізнатися про пана Усенка. Оперативно сформовану делегацію з 3 чоловік, в числі котрих був і автор статті, пан Обушний запросив до себе у Чернігівську ОДА на 12 годин 7.3.2005 року.
Хоча сьомого березня в Чернігівській області панували снігопад та заметіль, рівно о 12 годині вартовий міліціонер Чернігівською ОДА сповістив О.О. Обушного про прибуття Коропської делегації - нас попросили зачекати.
О 12:30 я звернувся до вартового з проханням доповісти пану Обушному, що, сподіваючись на його професійність, ми взяли білети на 14:25 на автобус до Коропа. Вартовий прохання виконав, але до приймальної О.О. Обушного ми потрапили лише о 13:35. Там ми і побачили "нашого пана", він попросив нас ще трохи зачекати, а сам пішов проводжати попередніх відвідувачів. Використавши весь ліміт часу о 13:45 ми вирушили до автовокзалу.
Уже о 14 годині пан "професіонал" згадав про мобільний зв'язок і, не цураючись слів ненормативної лексики, повідомив нам по телефону, що чекає на нас, що ми робимо помилку, що ми повинні розуміти, що приїхали не до голови колгоспу і не так вже й багато чекали. Але "поїзд пішов".
Від відвідування нового "фахівця" обласної влади окрім гіркого осаду в душі не залишилось нічого: нас запросили до розмови, змусили чекати, ми марно витратили гроші на дорогу й марно згаяли день на передодні 8 Березня.
Пане Атрошенко, Ви захищаєте свої кадрові рішення професійністю претендентів на державні посади. Але хіба псевдо професіоналізм ваших кандидатур може виправдати відсутність прозорості й відкритості влади в Чернігівській області? Поки що багато Ваших кандидатур на посади голів РДА покриті біло-блакитною або бізнесовою мрякою і не знаходять підтримки в районах, їх професійність, анонсована Вами, викликає сумнів. Не ганьбіть надії громадян України на нову владу, за котру вони боролися на майданах своїх міст, працюйте зі ЗМІ, прислухайтеся до думки громадськості районів, дайте можливість відчути жителям Чернігівщини, що нова влада працює по новому. І останнє, ми боролися на холодних майданах не для того щоб гаяти час під дверима теплих кабінетів "нової влади".

10-03-2005 11:23 Чернігів // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1110446592.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua