першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

МНС - кучмізм триває

10-03-2005 15:45 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1110462325.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На відміну від міністра Юрія Луценка міністр Давид Жванія мабуть не читає публікацій Майдану. Тому й змін у МНС (на відміну від МВС) ніяких не помітно. Всі, окрім міністра, – стара пожежна команда, сформована Г. Ревою. Вчора на телеекрані “Інтера”, як у часи Г.Реви з’явився його прес-секретар Олег Венжик. Тепер уже, як керівник прес-служби Д. Жванії. Такий же, як і раніше, тільки мундир полковника змінив на цивільний костюм. Мабуть зумів знайти земляк і протеже Реви підходи до нового міністра. Трохи згодом на тому ж “Інтері” в кадрі виник начальник волинських рятувальників В. Грушовінчук, ніби й не він перед другим туром виборів разом з місцевими служителями УПЦ МП брав участь у розповсюдженні тонн агітаційної макулатури серед волинських прихожан московської церкви. На сайті МНС http://www.mns.gov.ua/ministerstvo/kerivn/?m=2 – знайомі обличчя заступників міністра – П. Борисова, А.Косолапова, В. Бута, В. Мухи, В.Чуковського та призначеного одним з останніх указів Кучми М. Горбенка, що замінив загадково померлого в липні 2004 року В. Романова.
Отже змін в МНС поки що нема. Скільки ще потрібно часу новому міністру щоб розібратися в ситуації, ніхто прогнозувати не береться.

10-03-2005 15:45 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1110462325.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua