першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Міністр освіти отримав заліковку

10-03-2005 17:21 Rb]d // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1110468083.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні 10 березня 2005 року відбулася зустріч міністра освіти та науки україни Ніколаенко Станіслава Миколайовича зі студентськими лідерами. Під час зустрічі обговорювалися актуальні студентські проблеми та шляхи їх вирішення. По закінченні зустрічі актівісти громадської ініціативи „Спілка ініціативної молоді” вручили міністру символічну залікову книжку, яка засвідчила, що Ніколаєнко С.М. у 2005 році вступив не 1-ий курс факультету Кабінет Міністрів України - “Уряд народної довіри” на спеціальність “Міністр освіти і науки України”.
Серед навчальних дисциплін, які внесені у заліковку, є: демократизація освіти, покращення якості та доступності освіти, перехід до Болонського процесу, працевлаштування студентів та випускників вузів, покращення умов проживання у гуртожитках, боротьба з хабарництвом та корупцією у ВНЗ, розвиток студентського самоврядування. Для кожної “дисципліни” студентами розроблений відповідний “навчальний план”, який міністру необхідно виконати протягом певного часу. А потім - сесія, з відповідними наслідками: не склав заліки та іспити (не розв’язав проблеми вищої освіти) - відрахування... з посади міністра.
“Спілка ініціативної молоді” - це громадська ініціатива, створена досвідченими студентськими лідерами та колишніми активістами Страйкового комітету студентів м. Києва. Під час Помаранчевої революції саме цей Страйком взяв на себе обов'язки з організації страйків у ВНЗ та залученні студентів до участі в мітингах, пікетах, інших акціях. Про ефективність діяльності Страйкомів можна судити із досягнень, найгучнішим з яких було вдале пікетування Міністерства освіти та науки та вихід листа про неприпустимість переслідування студентів за політичні погляди та участь у акціях громадської непокори. Крім участі у діяльності Страйкому, ми тривалий час приймали участь у діяльності органів студентського самоврядування своїх ВНЗ, координували діяльність різних молодіжних організацій та ініціатив. Більшість з нас є студентами, тому ми добре знайомі із студентськими проблемами і маємо певні думки щодо їх вирішення.

У разі підготовки матеріалів про подію звертайтеся за фотографіями з зустрічі, які безкоштовно будуть надані у найкоротші терміни.

Контактна особа:
Братущак Олексій Анатолійович
моб. тел.: 8 (097) 944-14-16
e-mail: fi7203@mail.ru

10-03-2005 17:21 Rb]d // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1110468083.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua