першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хочемо справедливості. Студенти ХНУ

14-03-2005 21:43 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1110829399.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановні працівники засобів масової інформації!

Ми, студенти юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, сподіваємося на ваше об’єктивне та неупереджене висвітлення сумних подій, що відбуваються в стінах нашої Alma mater.
Деякими представниками професорсько-викладацького складу Університету був підготовлений відкритий лист до Міністра освіти та науки України, Голови обласної державної адміністрації та ректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна щодо політичної ситуації в нашому університеті.
Одностайно вважаємо, що ми опинилися в ситуації заручників брудних політичних амбіцій деяких зацікавлених в цьому угрупувань.
Ми категорично заперечуємо та відкидаємо спроби дискредитації нашого факультету шляхом безпідставних обвинувачень керівництва юридичного факультету у корупційних діях та використанні родинних зв’язків у службових цілях.
Ми засвідчуємо високий професіоналізм та здібності плідно організувати науково-освітній процес та підтримку студентського самоврядування та наукової діяльності керівництва та професорсько-викладацького складу.
Нарешті, напередодні 200-річного ювілею Університет зібрав у своїх стінах всі необхідні складові, ставши взірцем класичної університетської освіти, серед яких почесне місце належить юридичному факультету.
Щиро просимо вас звернути увагу та об’єктивно висвітлити події, що відбуваються навколо нашого факультету.


Сподіваємось на ваше розуміння.

З повагою, студенти юридичного факультету
Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

14-03-2005 21:43 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1110829399.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua