першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Молода Україна» закликає киян захистити свої права!

16-03-2005 10:00 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1110960017.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

17 березня 2005 року партія «Молода Україна» вдруге організовує пікетування Київради з метою остаточно змусити можновладців рахуватися з думкою міської громади.
24 лютого мешканці житлових масивів Виноградар та Вітряні Гори, разом з активістами партії „Молода Україна”, провели першу акцію протесту проти незаконних рішень міської влади. Ініціатором акції став лідер „Молодої України” Анатолій Коноваленко, якого мешканці масивів підтримують як кандидата у депутати Київради на довиборах 27 березня 2005 року.
У жителів столиці викликає велике обурення безконтрольне будівництво на густозабудованих масивах. У погоні за наживою, столичні чиновники безжалісно нищать улюблені місця відпочинку киян – позбавляючи киян та їх дітей життєвого простору. Яскравим прикладом такого підходу київської влади стала історія самовільного захоплення земельних ділянок на масиві Вітряні Гори. Використавши незаконний дозвіл Київради на 25-річну оренду, забудовники брутально знищили приватну власність і порушили права законних користувачів земельних ділянок, а згодом розпочали на них будівництво елітних особняків.
На сьогодні, активісти «Молодої України» зібрали понад тисячу підписів жителів Вітряних Гір та Виноградаря під вимогою до Київради - припинити беззаконня і забезпечити права потерпілих громадян.
За дорученням ініціативних груп мешканців житлових масивів Анатолій Коноваленко звернувся безпосередньо до київського міського Голови з проханням негайно розглянути вимоги киян на сесії Київради і сприяти їх невідкладному вирішенню.
Партія «Молода Україна» рішуче виступає проти чиновницької сваволі і вимагає припинити беззаконня!
Ми запрошуємо всіх киян взяти участь в акції протесту! Тільки всі разом ми зможемо відстояти своє право на нормальне цивілізоване життя!.
Повернемо Київ киянам!Початок акції о 9-00, біля будинку Київради (вул. Хрещатик, 36, поруч із ЦУМом).
Детальну інформацію дізнайтеся на партійному сайті:
http:\mu.org.ua та за контактним телефоном: 240-33-34

16-03-2005 10:00 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1110960017.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua