першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Офіційна заява кандидата в депутати Київради по виборчому округу № 60 Анатолія Коноваленка

16-03-2005 10:47 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1110962820.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

27 березня у виборчому окрузі № 60, до якого входять житлові масиви Виноградар та Вітряні Гори відбудуться довибори депутата Київради. Останніми днями кампанія в окрузі, схоже, перейшла в „гарячу” стадію. Команди деяких кандидатів, очевидно, остаточно втративши надію на перемогу в чесній боротьбі, вирішили взяти на озброєння брудні технології - спрямовані, передусім, проти незаперечного лідера перегонів –Анатолія Коноваленка.
Показовим прикладом стало розповсюдження брехливих чуток про те, що Коноваленко, мовляв, є так званим „технічним” кандидатом, який начебто має намір зняти свою кандидатуру на користь іншого претендента, якого підтримує міська влада. З приводу поширення цих та інших неправдивих повідомлень і спроб окремих кандидатів ввести в оману виборців, голова партії „Молода Україна” оприлюднив офіційну заяву:

Офіційна заява кандидата в депутати Київради по виборчому округу № 60 Анатолія Коноваленка

Шановні друзі!

Мене змусили звернутися до всіх мешканців Виноградаря та Вітряних Гір із цією заявою спроби моїх політичних опонентів розповсюдити абсолютно неправдиву інформацію – зокрема, про те, що я , начебто, маю намір зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів – та ще й на користь провладного кандидата.
Переконаний, що переважна більшість виборців нашого округу чудово розуміють мету, задля якої поширюються ці брехливі чутки. Як тільки дехто з моїх конкурентів відчув , що завдяки активності і принциповій позиції наша команда – команда „Молодої України” завоювала вашу підтримку - політики-банкроти одразу почали використовувати нечесні методи боротьби. На сторінках газет, у телеефірі якісь, нікому невідомі „політологи” розповідають про те, що Коноваленко – це, мовляв, „технічний” кандидат, який зніметься на користь кандидата - сумновідомого київського чиновника.

Хочу відверто заявити – я не маю таких намірів, і якщо ви десь прочитаєте, побачите чи почуєте подібну інформацію – знайте, це брехня і брудна провокація!
Я йду на вибори, як кандидат від політичної партії „Молода Україна” - і не збираюсь підводити своїх політичних побратимів!
Я провів сотні зустрічей з мешканцями округу, вивчивши проблеми кожного(!) будинку - і ніколи не дозволю собі зневажити довірою тисяч людей, які пов’язують зі мною свої сподівання на краще майбутнє!

Якщо хтось із моїх конкурентів втратив витримку і вирішив перейти до брудних технологій, які, як ми всі пам’ятаємо, зовсім недавно застосовувалися на президентських виборах - то я вважаю це з їх боку визнанням власної слабкості і полишаю це на їх совісті.
А своїх виборців хочу попередити – судячи з усього, ближчим часом всіх нас очікує ще чимало нечесних прийомів . За нашою інформацією – дехто з конкурентів готує листівки з брехливим компроматом, не виключено, що буде здійснена спроба випустити фальшиві номери газети „Молода Україна”.
Впевнений, що досвід „помаранчевої революції” не пройшов для нас марно і кожен виборець зможе відрізнити правду від брехні.
Будьте пильні! Разом-переможемо!

16-03-2005 10:47 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1110962820.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua