першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Завтра пікет пiд АП за відставку Омельченка

17-03-2005 18:18 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111076339.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Завтра 18 березня 2005 р. з 09-45 до 11-30 ВГО «Громадський контроль», а також інші представники місцевих протестних ініціатив та політичних організацій буде проводити пікетування Секретаріату Президента України з приводу притягнення до встановленої законом відповідальності Голови КМДА Омельченка О. О.

Раніше організацією було направлено листа до Президента, де вказувалось на «численні факти брутального порушення чинного законодавства київською владою під керівництвом і за безпосередньої участі міського голови Омельченка Олександра Олександровича, який у змові з корумпованими чиновниками, які здебільшого є і депутатами Київради, сприяв системному і у великих розмірах розкраданню та нищенню землі, об’єктів історичної спадщини, іншої нерухомості у місті Києві, цинічно порушуючи невід’ємні права більшості киян як людей і громадян України.» До Президента ставляться вимоги припинити державну службу О.О. Омельченка, зважаючи на численні протести киян.

17-03-2005 18:18 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111076339.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua