першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Доманівські хамелеони

18-03-2005 11:41 Доманівка // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111138865.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Добрий день Вікторе Андрієвичу! Звертається до Вас Ваша палка прихильниця Іванна Філоненко. Дозвольте запитати Вас, що це за влада? Нова, чи дбайливо перефарбована та ще? Якщо це нова , то чому я і моя сім"я стали ворогами Доманівського району? Адже так відверто та безоглядно підтримувати вашу кандидатуру не наважився ніхто в районі, кому було що втрачати,крім мене. Все, що залежало від мене, я виконала- в районній газеті одна єдина моя велика стаття на підтримку Ющенка, всі інші - на підтримку Януковича,На Майдані- з першого дня. Кошти на підтримку акціі непокори перерахувала (скільки могла). В результаті - стала ворогом. На позачергові сесіі районноі Ради чоловіка не запрошують (про те навіть не сповіщають)-він керівник господарства, депутат райради. Коли остаточно стало ясно,що Ви Президент,пані Мазалова Н.А.,голова районноі Ради ,непримиримий прихильник Януковича ,на очах у всіх почала змінювати голубизну на помаранч. Дойшло до маразму.Позачергова сесія відмінює рішення про підтримку та визнання Януковича президентом і висловлює підтримку Вам,коли Ви вжеПрезидент.Смішно? Далі буде ще смішніше.До речі ,пані Мазалова сьогодні -основна кандидатура на керівника райдержадміністраціі.З приданим- кримінальною справою по розкраданню державного майна .Звідки підтримка-невідомо,все вирішується кулуарно.Друга кандидатура - Янківська Л.,яка в одній команді з Мазаловою, а також Клос Роман,який занапастив два великих сільгосппідприємства.Невже це наше майбутнє? Стає страшно.Це Ваша,Вікторе Андрієвичу,кадрова політика, чи це все твориться за Вашою спиною? "Нові" ,щоб доказати свою революційність,вже розгорнули фронт проти мене,адже я- свідок іхньоі нікчемності в період виборів,про що не боюсь казати.Але це мені Божа кара за те,що я і митрополиту Володимиру не побоялась сказати про несправедливість до Вас з його сторони.Прошу Вас,не розчаровуйте мене і таких як я,адже я впевнена - таких,як я,багато.Дайте нам можливість впливати на вибір наших районних керівників.Ми ж на Майдані вас слухали,прислухайтесь і Ви до нас.

З повагою та надією Філоненко Іванна.

Доманівка, Миколаівська область.

18-03-2005 11:41 Доманівка // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111138865.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua