першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Громадський контроль" сьогодні пікетував резиденцію Президента

18-03-2005 14:46 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111149980.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Київське міське відділення Всеукраїнської громадської організації „Громадський контроль” 18 березня 2005 р. провело пікетування резиденції Президента Україні на Банковій і вручило Начальнику Головної служби з питань звернень громадян та захисту прав людини Секретаріату Президента України Сергію Конюхові черговий лист Голови ВГО „Громадський контроль” Василя Волги такого змісту:

„Шановний Вікторе Андрійовичу!
Наша організація впродовж всіх п’яти років своєї активної правоохоронної громадської роботи виявляла численні факти брутального порушення чинного законодавства київською владою під керівництвом і за безпосередньої участі міського голови Омельченка Олександра Олександровича, який у змові з корумпованими чиновниками, які здебільшого є і депутатами Київради, сприяв системному і у великих розмірах розкраданню та нищенню землі, об’єктів історичної спадщини, іншої нерухомості у місті Києві, цинічно порушуючи невід’ємні права більшості киян як людей і громадян України.
Ні протести громадськості, ні обгрунтовані і підтверджені масовими доказами повідомлення про скоєні О.Омельченком злочини, що практично щомісяця надходили до державних владних і правоохоронних органів, практично не мали за часів Л.Кучми жодного продовження в правовому полі.
Перепризначення О.Омельченка, який приєднався до загальнонаціональної акції протесту в листопаді 2004 року лише під тиском Майдану, на посаду голови Київської міської державної адміністрації підірвало у киян віру в обіцянки народної влади позбутися старих керівників і кардинально демократизувати суспільство. Про це красномовно свідчать цьогорічні велелюдні пікети найактивніших та найбільш постраждалих від сваволі О.Омельченка членів Київської територіальної громади, зокрема і під прапорами нашої громадської організації.

Виходячи з того, що розгляд сотень і тисяч томів доказів протиправних дій та злочинної бездіяльності міського голови не входить до службових обов’язків Президента України, ми не надаємо у додатках до цього звернення навіть малої частки цих доказів, тим більше, що вони вже не раз надсилались до прокуратури та Кабінету міністрів України, друкувалися в пресі.

Настійливо просимо зважити на протести киян, котрих омельченківцям не вдається підкупити дрібними подачками за бюджетний кошт, і припинити державну службу Олександра Олександровича Омельченка.

Для відновлення законності і правопорядку в усіх куточках столиці України просимо Вас особисто дати необхідні доручення відповідним правоохоронним органам, працівникам Прокуратури України спільно з зацікавленими громадськими організаціями зібрати матеріали, необхідні для проведення повної і неупередженої перевірки законності дій Олександра Омельченка, його підлеглих, в тому числі голів районних у Києві державних адміністрацій за роки їх далеко небездоганної діяльності на відповідальних посадах у міській владі, та забезпечити дійсне порушення кримінальних справ щодо тих чиновників, які вчинили злочини і правопорушення.
Про вжиті Вами заходи на виконання головного обов’язку, передбаченого ст. 3 Конституції України, просимо письмово повідомити нашу організацію за адресою: 01004, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 10.”

Це пікетування „Громадським контролем” з подібними вимогами в цьому році далеко не перше.

24 лютого 2005 р. провела попереджувальне пікетування КМДА та Київської міської ради з вимогами до вказаних органів влади поновити законність у своїй діяльності шляхом відміни всіх без винятку рішень, розпоряджень та інших нормативно-правових актів, які прийняті в Києві з порушенням чинного законодавства, а також тих, що безпідставно порушують права громадян або надають будь-кому незаконні переваги, а у випадку зволікання з цим, а також нових правопорушень – відставки Олександра Омельченка та всього складу Київської міської державної адміністрації. Паралельно проводилось пікетування Кабінету Міністрів України, під час якого до Прем’єр-Міністра Україна Ю. Тимошенко було подано лист Голови ВГО „Громадський контроль” Василя Волги з вимогами поновити законність у діяльності КМДА та інших органів державної влади у Києві шляхом відміни всіх без винятку рішень, розпоряджень та інших нормативно-правових актів, які прийняті в Києві з порушенням чинного законодавства, а також відставки Олександра Омельченка та всього складу Київської міської державної адміністрації. Лист аналогічного змісту був переданий 24.02.05 до Секретаріату Президента України Віктора Ющенка.

Пікетування проводились під плакатами з гаслами:
Риба гниє з голови, а Україна — хіба не з Києва?
Жовтяк повертає вкрадену засухинцями землю!
А Омельченко – роздерибанену омельченківцями ?
Хто не помиляється?
Але лише куплені “помилки” не виправляють!
Сан Санича геть з київського престолу!!!
Рука руку миє і тримає,
тому й безправ’я в Києві триває!

Київське міське відділення звернулося до киян з закликом спільно створити громадську „Справу про злочини київської влади” для передачі до прокуратури і суду. „Громадський контроль” просить кожного, кому відомі факти і документи, які містять достовірні відомості про протиправні дії чи бездіяльність столичних міських і районних столоначальників за останні 5 років, надати їх за адресою: 01001, Київ-1, а/с 235, або електронною поштою:: gk@gk.naverex.kiev.ua

Разом нас багато і ми зможемо повернути Києву славу найкращого міста в Світі!

18-03-2005 14:46 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111149980.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua