першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Робота для Тетіївської "ПОРИ"

19-03-2005 22:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111265941.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В кінці лютого на "Майдані" в новина був допис:

Ейншейнове сповільнення часу на сучасний лад.

"У зв’язку з завершенням комплексом польових робіт і враховуючи скрутним фінансове становище" всі штатні працівники сільського господарства переводяться на 5-год. роб. день зі відповідним зменшенням зарплати (згідно з пунктом в Галузевій угоді, яку, до речі, ті працівники ніколи і не бачили). Такі оптимізації відбулися зокрема в Дослідному господарстві “Шевченківське”, Тетіївського району.
Так-то воно так, тільки от кількість роботи не меншає, а навпаки збільшується, зокрема у бухгалтерів, які саме повинні робити цілу добірку РІЧНИХ звітів. До того ж подібних підприємствах на бухгалтерів вішають ще купу додаткової роботи, як-то касира, секретаря, обліковця тощо. Причому посадових інструкцій навіть щодо основної роботи немає.
Отже, виходить, що за меншу кількість часу потрібно робити вдвічі більшу роботу. Збільшуєте швидкість, час сповільнюється – а гроші течуть...
... течуть до тих, хто на виборчій кампанії перевитратився. Адже скрутним становище того ж Дослідного господарства після збору врожаю не було, а от його директор і депутат облради – Балагура О.В. був “застуканий” на живому за незаконну виборчу агітацію активістами штабу НУ (в кабінеті було знайдено купи агітації за Януковича, що зафіксовано на відео; Балагура проводив також агітаційні збори робітників, а по селам носили відомості, на яких потрібно було поставити свій підпис, що голосуватимеш за Януковича).
Крім того, той же Балагура має своє підприємство, зареєстроване на дружину, і по суті дублююче державне ДГ “Шевченківське”. Дуже зручно виходить скуповувати продукцію у свого державного до свого приватного, а далі застосовувати космічну математику для цін. І працівників в разі чого можна перекинути на роботи свого підприємства – трудова взаємодопомога.
Якщо ви стали учасниками або свідками подібних ситуацій, якщо ви самотужки не знаєте, як з цим боротися, спершу напишіть на Майдан.
Накопичення кількісного переходить в якісне. РАЗОМ ми зможемо забезпечити позитивну якість!

P.S. А біографія Балагури стала містити наступний факт: Балагура О.В. поповнив списки у «Чорній книзі виборів 2005 року». Продовження незабаром.

***
В продовження історії про застосування фізичних теорій в житті:
Робітникам Дослідного господарства ще місяць назад таки пообіцяли сплатити по 2-6 тис. гривень (в залежності від робочого навантаження). Спершу. Тепер мова йде про сплату у вигляді зерна, цукру і, подейкують, цеглою. Це, може, і не погано – в господарстві все знадобиться, от тільки ціни, за якими віддають «зарплату», часто вище тих, що на ринку в райцентрі. Й зерно з елітних земель (ще за радянських часів ці чорноземи підпорядковувалися не Києву, а напряму – Москві, й зараз належать до дослідних) з врожаю 2004 року вже давно продали. Натомість на складі з’явилося трохи інше…

19-03-2005 22:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111265941.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua