першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Майдан + Пора + Українська Інтернет Спільнота = разом нас багато?

20-03-2005 02:37 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111279062.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Жила-була собі тихо організація під назвою "Українська Інтернет Спільнота" (www.uic.org.ua).

Тихо собі варилася в майже кулуарному спілкуванні представників інтернет-фахівців, юристів, промисловців та підприємців. Пишалася поодинокими успіхами на кшталт завалення одіозного янучарського законопроекту "Про перехоплення телекомунікацій" (про цю подію Майдан свого часу сповіщав). Успіх конкретний і важливий, але відсутності успіхів у побудові саме інтернет-спільноти він, на жаль, не компенсує.

Серед членів організації було кілька майданівців. Вони вирішили, що ПОРА влити в організацію свіжу кров, і перетворити її, нарешті, на реальну відкриту спільноту. До чого вирішили залучити альянс "Майдан-Пора".

І от ми (альянс через своїх представників) стали членами цієї організації в її раду кількох представників Майдану ( теж Інтернет-спільноти, чи не так?), які добре, на ділі знають, що таке Інтернет, свобода, боротьба і наша держава (зокрема Тетяна Монтян АКА MentBuster, Daddy, DevRand, stesin).

Дехто від цієї ідеї був не в захваті. Зокрема попередній голова виконавчої ради організації Ігор Дядюра, який на знак протесту (проти чого? проти відкритості організації?) залишив з*їзд разом зі своїми прихильниками. Але й були такі шановні й поважні члени цієї організації, які поставилися до змін з розумінням, і навіть схвально.

Це - не завоювання, не "переворот", і не революція (як вигукував дехто в залі, здається, чомусь навіть з презирством). Це - не захоплення влади.

Це - спроба об*єднати <u>відповідальних</u> користувачів інтернету в організацію, яка буде захищати їх інтереси та їх права і свободи від утисків з боку будь-яких структур та персоналій і сприянню його розвитку й поширенню в Україні.

Якщо нам (і Вам також - приєднуйтесь!) вдасться відстояти для себе наші права, свободи та Інтернет, або ж навіть завоювати собі більше прав, свобод та Інтернету - цього вистачить і нам, і Вам. Цього вистачить на всіх.

Роботи - непочатий край. По законодавству, просвітницьким збіркам правових та інформаційних документів, тарифній та регулятивній політиці, декучмізації та демонополізації сфери комунікацій і зв*язку, відкритому ПЗ і т.д. ...

З основними даними організації Ви можете познайомитися на її сайті, нагадую www.uic.org.ua . Він вже давно не оновлювався (вірна ознака внутрішньої кризи в організації), але сподіваємося, й цю проблему ми вирішимо. Чого-чого, але матеріалів по свободі слова в Майдану-Пори завжди вистачало ;).

А поки що - будь ласка читайте, дивіться, і, якщо маєте бажання, сили, ідеї та наснагу - приєднуйтеся.

20-03-2005 02:37 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111279062.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua