першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Бродах з'явились політичні перевертні

21-03-2005 21:03 Броди // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111431814.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Заява політичних партій та громадських організацій Брідщини

Обережно – перевертні !

Політичні партії та громадські організації Брідщини стурбовані фактом створення у Бродівській районній раді фракції з назвою Народний союз „Наша Україна”.

Стурбованість викликає те, що до її складу увійшли депутати, більшість з яких нещодавно агітувала за провладного кандидата В. Януковича, робила різноманітні фальсифікації на виборах президента, тощо. До складу фракції увійшли: Я. Галик – голова новоствореної фракції, голова селянської спілки, голова Бродівської районної ради Н. Котишин (член АПУ, у минулому - інструктор райкому комуністичної партії, голова колгоспу), заступник голови районної ради О. Цигилик (член партії СДПУ (о)), В. Гудима (член партії „Жінки за майбутнє”). Окрім них, до складу фракції увійшло ще четверо депутатів Бродівської районної ради.

Укравши бренд партії, головою якої є Президент України Віктор Ющенко, колишні голови колгоспів, члени аграрної партії, партії СДПУ (О), члени партії „Жінки за майбутнє” тим самим знову хочуть замилити очі виборцям і використати назву партії В. Ющенка на майбутніх парламентських виборах, що будуть проходити за партійними списками. Ці люди, які звикли бути при владі ще з комуністичних часів і не можуть змиритися з тим, що їх час вже пройшов. Сьогодні, як хамелеони, змінили свій колір на помаранчевий, щоби і далі мати вплив на політичну ситуацію в районі.

Ми, члени політичних партій і громадських організацій Брідщини, висловлюємо своє занепокоєння з приводу створення у районній раді цієї фракції. Закликаємо виборців не піддаватися на жодні провокації з боку цих пседопатріотів та перевертнів.

Районні організації:
ВО „Свобода”
НРУ
КУН
Братство вояків ОУН-УПА,
ВО „Батьківщина”
фракція Бродівської районної ради „Наша Україна”

прес-служба Бродівської організації ВО „Свобода”
тел. (03266) 2-61-51

21-03-2005 21:03 Броди // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111431814.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua