першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хохлізм - це байдужість

22-03-2005 10:17 Рівне // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111479422.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Межа байдужості? У вівторок 22 березня 2005 року о 12:30 навпроти центрального входу до великого корпусу РДГУ, що по вулиці Остафова, відбудеться провокативний флеш-моб (миттєве театралізоване дійство) під назвою „Хохлізм – це байдужість!”. Акція є продовження компанії „Пора бути Українцем!”, що її розпочали Рівненські обласні осередки Всеукраїнських громадських організації „ПОРА!” та „Національний Альянс”, і яка покликана частково відповісти на питання, яке було поставлено перед громадськістю міста попередньою акцією: „Що таке хохлізм?”. Флеш-моб відбуватиметься у абсолютно несподіваний та шокуючій для присутніх формі, що її навмисне було обрано, для провокації присутніх студентів, які в цей час вийдуть на перезмінку.

Інформаційний відділ РОО ВГО„Національний Альянс” Інформаційний відділ РОО ВГО „ПОРА!”

22-03-2005 10:17 Рівне // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111479422.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua