першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Соціалісти вже формують новий адмінресурс

22-03-2005 11:36 Сімферополь // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111484196.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чому соціалісти просили собі МВС, школи та АПК? Бо на 2006-шоу це ідеальний механізм старих маніпуляцій.
Дійсно, нажахані Луценко менти - це ідеальні виконавці майбутніх маніпуляцій. Під загрозою люстрації вони розгонять любий мітинг, арештують любого ворога СПУ (об'єданної?).
Інше поле для майбутніх зловживань - це міністерство Ніколаєнко. Чому всіх ректорів підвісили на гачок та нікого фактично не звільнили? Бо вони вже отримали нове завдання - старим дідівським способом заганяти студентів до відкрипних талонів. А це робити вони вміють.
Не вірите - запитайте кожного з ректорів, з ким він зараз. Відповідь - вже зараз - буде "з соціалістами". Готуйтеся, студенти.
Про АПК вже й казати годі, дуже яскраво уявляємо, як сільські шишки бурмотимуть селянам щось про "підтримуємо соціалістів, бо памятаємо соціалізм".

22-03-2005 11:36 Сімферополь // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111484196.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua