першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Карлівщині вимагають звільнення фальсифікаторів

23-03-2005 14:04 Карлівка // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111579476.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Обов’язкового звільнення посадовців, які під час виборчої кампанії порушували Закон України „Про вибори Президента України”, нехтували виборчими правами громадян, здійснювали фальсифікації та вчиняли дії, несумісні з Законом України „Про державну службу”, вимагають від новопризначеного голови Карлівської райдержадміністрації Володимира ЛИТВИНА лідери політичних сил району, які на президентських виборах підтримували В.ЮЩЕНКА. Ця вимога міститься у спільній заяві, яку підписали І.БАРИЛЯК (Українська народна партія), В.КРИВЕНЬ («Батьківщина»), Н.СОТСКОВА (Молодіжна партія України), Т.НЕДЯК (Народний рух України), Н. ФЕДОСІЄНКО (Соціалістична партія України), Р.ЗАЙЦЕВА (ВГО «За Україну! За Ющенка»), В.КУДА («Наша Україна»). Вони також вимагають від голови РДА узгоджувати свої дії при кадрових призначеннях з активом цих політичних сил, а при підборі кандидатур на посади державних службовців – „враховувати постулати лідерів Помаранчевої революції: патріотизм, чесність та порядність, професіоналізм”. „У разі не врахування наших вимог, — ідеться в заяві, — ми залишаємо за собою право на організацію та проведення масових акцій протесту з вимогою Вашої відставки з посади голови Карлівської РДА”. Настя ТОПОЛЯ.

23-03-2005 14:04 Карлівка // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111579476.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua