першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Безвладдя та беззаконня в Козині продовжується

24-03-2005 12:31 Козин, Обухівський район, Київська область // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111660294.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

14 січня під керівництвом колишнього селищного голови в Козині (Обухівський район Київщини) стався жахливий погром, під час якої постраждало біля 40 осіб, семеро з яких потрапило до лікарні. Генеральна прокуратура України зробила все, щоб справа не була розслідувана – злочинці ще й досі не встановлені, хоча в десятках заяв потерпілих вказувались ці прізвища!
22 січня Козинська селищна рада припинила повноваження Козинського селищного голови – це рішення ніким не було оскаржене в установленому законом порядку, але органи державної влади роблять вигляд, що нічого не відбувається. Тим часом В.Горобець продовжує захоплювати приміщення селищної ради, яка з липня не працює, і не допускає до виконання своїх обов’язків секретаря ради і депутатів. З заявою про цей злочин десятки козинців зверталися скрізь, але ні правоохоронні органи, ні органи державної влади не бажають втрутитися в ситуацію і дати належну оцінку діям злочинців.
27 лютого В.Горобець з порушенням десятків законів та Конституції України проводить «вибори нових депутатів». Хто припинив повноваження чинних депутатів – невідомо, яким чином і ким висувалися „кандидати в депутати” невідомо, яка „територіальна” і „дільнична” виборчі комісії проводили ці вибори - невідомо. Несподівано В.Горобець заявила, що в селищі переобрані нові депутати, але знов нема ніякої реакції від правоохоронних органі та органів державної влади.
За підтримки кланово-олігархічних груп і корумпованих працівників Генпрокуратури в Козині стався антиконституційний переворот. На жаль, це беззаконня відбувається за повної байдужості нової влади, яка задекларувала „верховенство права” основним принципом своєї діяльності. Але багато козинців вже починають схилятися до думки, що це не байдужість, а звичайна корупція.
За козинськими подіями коштує міжнародна мафія, фірми "Альфа", "Лотос" и "ОК-інвест" (http://www.kozin.boom.ru/mafia.htm). Інтереси власників цих фірм громадян Ізраїлю В.Авербуха и О.Керзнера в Україні представляє народний депутат Б.Губський. Через заступника ген прокурора В.Шокіна він нацьковує Генпрокуратуру на депутатів Козинської селищної ради і гальмує всі кримінальні справи по землі та злочину 14 січня. В цей час "Лотос" и "ОК-інвест" незаконно захоплюють десятки гектарів козинських земель. Колишній селищний голова В.Горобець навидавала їм всім, в тому числі працівникам ГПУ, незаконні (без рішень ради) договори на землю, и тримає цим їх на гачку. Саме тому вони і хочуть змінити депутатів, щоб проштампувати ці договори все одно ГПУ всіх потім прикриє. Нова влада на це ніяк не реагує, бо знаходиться в змові з міжнародною мафією або просто боїться туди соватися.
Все це відбувається в серці Європи, в країні перемігшої демократії.

24-03-2005 12:31 Козин, Обухівський район, Київська область // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111660294.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua