першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Засідання ХМГ АДРІС

26-03-2005 11:55 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111830953.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

25.03.2005 О 16:00 в приміщенні Районної ради Київського р-ну (вул. Чернишевського, 55) відбулося відкрите засідання Харківської Міської Громадської Асоціації Демократичного Розвитку І Самоврядування (ХМГ АДРІС).

Як туди підбиралися запрошені - невідомо. Зателефонували моєму другу з штаба Ющенка (ми разом були волонтерами), він не зміг піти, тому я пішов замість нього.
Доречі ХМГ АДРІС
Адресса 61024, Харків, вул. Петровського, 28
тел. (0572) 400-145 факс (0572) 689-037
(Телефони можуть бути змінені)
У ХМГ АДРІС (чи можливо деяких проектів) є підтримка Фонду Євразія і
Консоціуму "Верховенство права".
Є кошти надані Агенством США з Міжнародного розвитку.
(Вся інформація про ХМГ АДРІС взята з розданих інформаційних бюлетнів.)
До ХМГ АДРІС входять перевіжно літні люди - колишні депутати різних рівнів від районного до обласного: Винокуров Л.І., Пивоварова, Кравченко Л.С. та ін.

Взагалі було нудновато, представили свої проекти, роздали значки, інформаційні бюлетні. Говорили банальні речі, але з іншого боку правильні та ті, які можна вирішувати на локальному рівні.

Основні Проекти:
1) Підтримка та розповсюдження самоврядування на всіх рівнях та у будь-яких установах: Студентські ради у ВНЗ, трудові колективи на підприємствах, Ради жильців багатоповерхівок (Є в них дуже обізнана в цих питаннях тітонька, яка вже декілька років проводить експеримент переходу будинку на самоврядування, та відділення від жеку. В неї є досвід боротьби з підприємцями, що користуються підвалами та першими поверхами без згоди жильців. Вона згодна проводити семінари, та розповсюджувати все це.)
2)Боротьба з недотриманням влади законодавства України про звернення грамодян.
3)Клуб виборців. Вже створений і ХМГ АДРІС хоче розповсюдити такі собі клуби, де люди можуть без офіціозу поспілкуватися один з одним, послухати різні думки, дізнатися про виборче законодавство та інше.

Отже, ідеї в них я вважаю заслуговують на увагу, тому пропоную обговорити все це (чи потрібна нам співпраця з ними у будь-якому форматі або підтримка їх чи нас) завтра на зібранні Майдану та можливо на форумі.

З повагою резидент Майдану Метр.

<i>Від модератора форуму: це повідомлення було декілька разів надіслано користувачем Metr (metr@vil.com.ua), під час видалення зайвих повідомлень випадково відбулася втрата останнього повідомлення, тому нинішнє повідомлення відтворено з часом і датою, які не відповідають оригінальному повідомленню від Мetr (26-03-2005 01:15)</i>

26-03-2005 11:55 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111830953.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua