першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Економіка по- українськи

26-03-2005 23:45 Кузнецовськ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111873530.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Бондаренко В.М., перебуваючи на посаді заступника ген. директора РАЕС по економіці цей "спеціаліст" (всі знають, що йому диплом економічного факультету зробила працівник відділу кадрів РАЕС, котра робила такі дипломи багатьом і влаштовувала власників цих дипломів на різні посади на РАЕС), перебуваючи завжди в тіні ген. директора РАЕС насправді без нього не вирішувались жодні питання, як-то:

1. Кадрові - численні "теплі" посади він віддав своїм колишнім колегам по ком. партії, або людям, котрі звязані з ним різними фінансовими оборутками (начальник ЮВ -Годунок В.О.-соратник по юридичному забезпеченню всіх сумнівнмх договорів, відділ майна віддав Москалику - соратнику бувшого прокомуністичного мера міста, торгівлю віддав Супукаровій Л.І. - разом було прокручено не один договір по взаємозаліку, теплиці уже підготолено до приватизації для родича Ігнатюка - через кого теж “прогнано” не один договір на поставку товарів по взаємозаліку в торгівлю РАЕС... і таких прикладів багато.

2. Жоден договір на поставку краски, буд. матеріалів, ЗІП, канцтоварів, різних господарських товарів не був проведений через тендер - все вирішувалось в його кабінеті на користь певних поставщиків -відповідно по астрономічних цінах. Хто зайнявся вивчення цін в таких договорах?

3. Він був вдохновителем і організатором голосування по відкріпних талонах в Дубно, бо там замічені люди, котрі були його соратниками, або діти соратників в часи, коли він був секретарем ЦК КПРС на РАЕС.

4. Він підкинув кандидатуру Гошовського Р.В. на збори в Сєверодонецьк - дуже хотілось вернути комуністичний режим.

5. Тільки відкупом відбився Бондаренко В. від арешту за незаконну “оборутку” від кримської прокуратури в 2003 році – всі знають, як він тоді певний час ховався в лікарні, а коли була оговорена сума взятки з кримчанами – виздоровів.

То невже ця людина завжди буде на “плаву” і до безкінечності, безнаказно буде продовжувати керувати економікою РАЕС?

26-03-2005 23:45 Кузнецовськ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111873530.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua