першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"ПОРА" зриває вибори! (версія Муховикова)

27-03-2005 10:50 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1111913410.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановний пан Муховиков втратив останній шанс виграти вибори, оскільки була поновлена реєстрація кандидата в депутати в КМДА Головатенка і потрібно друкувати нові бюлетні і знищувати старі (в яких немає кандидата Головатенка), а пан Муховиков вже встиг розповсюдити старі по своїм "карусельщикам", в яких напроти прізвища Муховикова стояли галочки, отож всім цим шановним кучмістам довелося складати купу актів про те, що бюлетні випадково знищені.

Та Муховіков не розгубився і почав розповсюджувати чутки по 60 округу, що ПОРА зриває вибори.

"ПОРА" не збирається зривати вибори, а ці чутки є ще одним доказом, що Муховіков боїться чесних виборів і тепер, не встигнувши розповсюдити нові бюлетні, не зможе сфальсифікувати їх, і не виключено, спробує зірвати.

27-03-2005 10:50 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1111913410.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua