першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вибори на Виноградарі та Вітряних Горах: торжество адмінресурсу та брудних технологій.

28-03-2005 15:07 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1112015256.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

27 березня 2005 року пройшли довибори депутата Київради по виборчому окрузі № 60.
Відомо, що у ході виборчої кампанії одним з головних претендентів на місце депутата Київради був Голова партії „Молода Україна” Анатолій Коноваленко. Принципова позиція яку зайняв Коноваленко у відстоюванні реальних інтересів мешканців округу, його робота у постійному безпосередньому контакті з виборцями забезпечили йому вагому електоральну підтримку і, за оцінками соціологів, дозволили фактично протягом усього часу виборчої кампанії очолювати кандидатський рейтинг. Багатьом киянам запам’яталися багатолюдні акції протесту, які провели мешканці житлових масивів Виноградар та Вітряні Гори за ініціативою та допомогою „Молодої України”, з вимогами до міської влади про покращання соціально-побутових умов на масивах Виноградар та Вітряні Гори та про припинення масової практики незаконної забудови – в тому числі у заповідних місцях столиці.
Рішучий виступ партії „Молода Україна” та її лідера проти чиновницької сваволі і беззаконня ще більше зміцнив авторитет Анатолія Коноваленка серед виборців.
Не розраховуючи на перемогу в чесній боротьбі, конкуренти зробили ставку на широке використання проти Коноваленка брудних технологій. Методів не вибирали. Поширення компрометуючих вигадок про Анатолія Коноваленка, здійснювалося як з допомогою спеціальних, добре проплачених агітгруп, так і з допомогою випуску фальшивої газети з логотипом „Молодої України”, де розміщалися особливо брудні та брехливі інсинуації про молодого політика.
Але хвиля технологічного бруду сягнула свого апогею вже в день голосування, коли команди обох головних конкурентів Коноваленка, пустили в хід механізм фальсифікацій, масово використовуючи такі методи, як прямий підкуп виборців та так звані „каруселі”, з допомогою яких здійснювалось вкидання бюлетенів з „потрібною” позначкою. Як наслідок, замість відкритого волевиявлення громадян, вибори фактично перетворилися у відверте змагання великих грошей і брудних технологій, а виборців округу фактично позбавили можливості зробити осмислений і чесний вибір.

Партія „Молода Україна” рішуче засуджує практику застосування брудних технологій у політичній боротьбі і вважає, що результати виборів у Київраді не відповідають реальному волевиявленню киян. Ми переконані, що спотворювати волю громадян не дають права ні висока чиновницька посада і потужний адміністративний та фінансовий ресурс, ні бажання скористатися брендом „помаранчевої революції”, з допомогою якого зараз намагаються пробратися у владу багато чиновників кучмівського режиму.

Зараз юридична служба „Молодої України” аналізує зафіксовані в ході кампанії факти грубих порушень виборчого законодавства і розглядає можливості судового перегляду сфальсифікованих результатів виборів.
„Молода Україна” заявляє, що не зважаючи на те, яким буде остаточний результат виборів буде і надалі послідовно дотримуватися принципів чесної політичної боротьби. Згідно з цими принципами, ми також виконаємо всі свої зобов’язання перед виборцями Вітряних Гір та Виноградаря і будемо активно захищати їх інтереси у боротьбі з незаконними рішеннями міської влади, які прямо порушують права столичних жителів.

Детальну інформацію про подробиці політичного протистояння представники ЗМІ можуть отримати під час прес-конференції лідера партії „Молода Україна” Анатолія Коноваленка, яка відбудеться 29 березня 2005 року о 10.30 у приміщенні національної інформаційної агенції „Укрінформ” (вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. "Театральна").

28-03-2005 15:07 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112015256.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua