першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Нетонучий корабель" київської податкової

29-03-2005 10:03 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1112083413.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Голова Державної податкової адміністрації у м.Києві п. Брезвін А.І. знову претендує на перепризначення. „Нетонучий корабель” при Кучмі, старанний виконавець усіх його наказів, він як лише міг, нищив непокірні Кучмі бізнес-структури. Мабуть, за це саме колишня влада нагородила його орденами „За заслуги” ІІІ та ІІ ступенів, медаллю „За трудову відзнаку” та ще й орденом
„За розбудову України”ім. М.Грушевського.
Ми, члени громадського осередку „За чисте сумління” маємо інформувати київську громаду про те, як пан Брезвін „розбудовував” Україну.”
Розпочнемо зі знищеного видавничо-поліграфічного центру „Такі справи”. Річний обіг цього підприємства складав 17 мільйонів гривень і в ньому працювало 304 киянина. До цього нахабного знищення прямо причетна податкова адміністрація м.Києва на чолі з Брезвіним.
А тепер видавництво „Такі справи” вимагає в Міжнародному центрі вирішення інвестиційних спорів ( ICSID) відшкодування Україною збитків у розмірі 65 мільйонів доларів. До кінця цього року буде прийнято відповідне рішення.
Хто буде платити? Азаров чи Брезвін? Чи всі ми? І це лише верхівка айсберга. Бо десятки замовних руйнацій бізнесових структур, майнові здобутки п.Брезвіна документально зафіксовані в досьє групи „Чисте сумління.”
Кияни! Не дозволяймо грабіжникам залишатися при владі! Не даваймо за наш рахунок відшкодовувати збитки завдані „орденоносцем” Брезвіним і його поплічниками! Підтримайте нас!

29-03-2005 10:03 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112083413.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua