першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Скоріше за все міського голови у Вінниці до 2006 року не буде

29-03-2005 16:55 Вінниця // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1112108101.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні у Вінниці на резонансний судовий процес Ковальський проти міськради не з’явився представник відповідача. Це свідчить про те, що Вінницька міська рада взяла курс на затягування процесу.
Нагадаємо, що голова Вінницької ОДА так і не написав відповідно до закону „Про місцеве самоврядування в Україні” до міської ради заяву про звільнення з посади, а міська рада, відповідно до того ж закону, на протязі місяця не призначила вибори міського голови.
Після публікацій в пресі Домбровський нарешті звільнив свій кабінет в міській раді і туди перебрався виконуючий обов'язки міського голови секретар ради Віктор Козак. Якщо вибори мера у Вінниці не будуть призначені до 1 червня – Віктор Козак буде перебувати в креслі голови до квітня 2006 року, адже за півроку до чергових виборів позачергові не призначаються.
В такому стані речей зацікавлені Віктор Козак, Олександр Домбровський (він як і раніше має вплив на місто через своїх колишніх заступників), депутати, які безконтрольно виносять на сесії свої земельні питання, і , звичайно, заступники міського голови, які тепер підпорядковуються виконуючому обов'язки міського голови лише умовно.
Незацікавлені „лише” жителі міста. В період владної невизначеності бюджет поповнюється незадовільно, бюджетні кошти витрачаються неефективно, місто потопає в смітті, вулиці та дороги в жахливому стані, комунальне господарство фінансується незадовільно, інфраструктура міста руйнується.
Ігри біля вінницького владного Олімпу продовжуються.

29-03-2005 16:55 Вінниця // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112108101.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua