першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Броди-політичні

30-03-2005 11:49 Броди // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1112176146.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У Бродівській районній раді - дві фракції Народний Союз „Наша Україна”

Про перейменування фракції „Наша Україна” у Народний союз „Наша Україна” було оголошено на останній сесії Бродівської районної ради.
Фракція „Наша Україна” існує у районній раді з 2002 року, її було створено одразу ж після парламентських виборів, на яких, нагадаємо, більшість голосів отримав блок „Наша Україна” В. Ющенка. Головою даної фракції є
І. Сех. У заяві фракції, яку підтримали 60 депутатів районної ради, йдеться:
„Протягом 2002-2004 років, ми, незважаюи на залякування і тиск з боку влади, послідовно боролися проти злочинного режиму Кучми, Януковича, Медведчука. Всі депутати нашої фракції брали найактивнішу участь у роботі штабу В. Ющенка, дільничних комісій, агітували за кандидата у президенти. Сьогодні, за один рік до парламентських виборів, ситуація нагадує початок 90-х років, коли червоні, задля збереження влади, перефарбувалися на синьо-жовтих, а зараз кучмісти стають помаранчевими”.
На сесії також було проголошено про створення ще одної фракції Народний Союз „Наша Україна”, до складу якої ввійшли нещодавні активні прибічники Л. Кучми. А це – голова районної ради Н. Котишин (до 7 лютого 2005 року – член АПУ, що на минулих парламентських виборах входила у провладний блок „За ЄДУ” у минулому – інструктор райкому Комуністичної партії), його заступник – О. Цигилик (ще донедавна член СДПУ(о), В. Гудима – член партії „Жінки за майбутнє”, тощо. Одним словом - усі ті, хто аби втриматися при владі планує йти на майбутні парламентські вибори, прикриваючись іменем В. Ющенка.
Громадськість Брідщини активно відреагувала на новостворену фракцію перевертнів. З цього приводу було зроблено заяви районними організаціями: НРУ, ВО „Батьківщина”, ВО „Свобода”, КУН, фракцією Бродівської районної ради „Наша Україна”. Активно відгукнулися освітяни, які у своїй заяві закликали Бродівську інтелігенцію захистити перемогу Пмаранчевої революції, захистити свій вибір.

30-03-2005 11:49 Броди // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112176146.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua