першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Лідер партії «Молода Україна» А.Коноваленко не погоджується із результатами виборів по 60-му округу

30-03-2005 15:15 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1112188540.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Лідер партії "Молода Україна" Анатолій КОНОВАЛЕНКО не погоджується з результатами довиборів до Київської міської ради по виборчому округу №60 і наголошує на необхідності проведення перевиборів. Про це він заявив журналістам на сьогоднішній прес-конференції.

За його словами, зараз юридична служба „Молодої України” аналізує зафіксовані в ході кампанії факти грубих порушень виборчого законодавства і розглядає можливості судового перегляду сфальсифікованих результатів виборів.

З цього приводу партія “Молода Україна” сьогодні розповсюдила заяву, в якій стверджується, що обидва конкуренти Анатолія КОНОВАЛЕНКА використовували брудні технології, як під час предвиборної боротьби, так і безпосередньо в день голосування, зокрема, йдеться про прямий підкуп виборців і про організацію так званих “каруселей”, з допомогою яких здійснювалось вкидання бюлетенів з „потрібною” позначкою.

«Партія „Молода Україна” рішуче засуджує практику застосування брудних технологій у політичній боротьбі і вважає, що результати виборів у Київраді не відповідають реальному волевиявленню киян», - йдеться у тексті заяви. При цьому «молодоукраїнці» декларують свою готовність дотримуватися «принципів чесної політичної боротьби, не зважаючи на те, яким буде остаточний результат виборів», а також обіцяють виконати всі зобов’язання перед виборцями Вітряних Гір та Виноградаря і захищати їх інтереси у боротьбі з незаконними рішеннями міської влади.
Як повідомляв УНІАН, на позачергових виборах до Київради по 60-му округу столиці, які відбулися 27 березня переміг кандидат від коаліції “Сила народу” Петро ГОЛОВАТЕНКО, випередивши всього на 11 голосів кандидата від міської влади Анатолія МУХОВИКОВА.
За даними окружної виборчої комісії №60, П.ГОЛОВАТЕНКО набрав 1 тис. 786 голосів виборців, А.МУХОВИКОВ – 1 тис. 775, кандидат від “Молодої України” Анатолій КОНОВАЛЕНКО – 1 тис. 106 голосів.
Під час передвиборчої кампанії неодноразово заявлялось про порушення виборчого законодавства в цьому окрузі.

30-03-2005 15:15 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112188540.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua