першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Пора "Порі" порадити Президенту

31-03-2005 07:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1112248355.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Друзі! Є добра нагода долучитися до формування державної політики у галузі інформації.І це не 1-квітневий розігриш. Триває набір "волонтерів" до Ради з питань інформаційної політики. Гайда!
Справа у тому, що Секретаріат Президента України має намір сформувати новий склад Ради з питань інформаційної політики. Про це оголосив заступник державного секретаря Маркіян Лубківський. Він також закликав громадськість надсилати свої пропозиції щодо кандидатур до 17.00 4 квітня на електронну адресу pr_lub@stpu.gov.ua.

Рада з інформаційної політики була створена ще 3 квітня 2001 року Указом Льоні Кучми як консультативно-дорадчий орган при Президентові України. Відповідно до Положення про Раду, вона мала збиратися не рідше одного разу на два місяці, однак, вельмишановному панству, мабуть, було ніколи, тому протягом чотирьох років не відбулося жодного її засідання.
Раду очолює сам Президент. Відповідно до зазначеного Указу, основними завданнями Ради є: "аналіз ситуації, що склалася в інформаційному просторі України; попередній розгляд проектів нормативно-правових актів, що стосуються інформаційної сфери; аналіз стану додержання законів України та інших актів з питань інформаційної політики; розроблення пропозицій та рекомендацій для органів державної влади, а також вдосконалення взаємовідносин органів державної влади та засобів масової інформації".

Можливо, найближчим часом повноваження Ради будуть дещо реформовані, але, гадаю, не "слабо" бути радником Президента у такій тонкій матерії, як інформаційна політика. "Хто володіє інформацією, той володіє світом", - банально, але факт.
Отож, пропоную не гаяти часу і запропонувати до складу Ради свою людину, яка добре розуміється у інформаційних справах, УІСі тощо. Наприклад, Михайла Свистовича (безумовно, якщо він сам не проти). Часу на обговорення та обміркування вже замало.

31-03-2005 07:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112248355.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua