першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Казочка з Чугуєва

31-03-2005 10:55 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1112259339.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Здається мені, що все, що зараз відбувається, дуже схоже на дєжавю -це вже було, було. За часів перебудови багато обіцяли, казали, що все зміниться на краще, а вийшло ... як завжди.

Наважусь навести анекдот, який, як на мене, найкраще відображає сутність сьогодення:
Летить сорока, хвостом задом наперед, радісна така, та гучно кричить: "Ура, революція! Ура, революція!" Здивована лисонька, побачивши це, питається: "Чому це ти хвостом вперед летиш?"
"Так зараз можна, у нас же революція, це класно! "Зраділа лисичка, виставила вперед свого пишного та гарного хвоста й помандрувала лісом. Назустріч - зайчик, не був дурником, скористався моментом, як то кажуть, по повній програмі. Лисичка, отямившись, все ж таки пішла й далі хвостом уперед. Назустріч - вовчисько. Така ж історія. Мужня, але вже добряче замордована лисиця, не зважаючи на гіркий досвід, знов хвоста розправила...Після ведмедя лисичка, лежить, відходить, їй погано. Аж тут знов летить сорока: "Ура, революція! Ура, революція!" Лисиця гукає: "Сорока, що ж це коїться, ти кажеш - революція, а мене тут, пардон, всі трахають і трахають!" на що сорока: "Це в нас на горі революція, а вас внизу як трахали, так і будуть трахати".
От і казочці кінець. А починається реальність і починаєш вірити у казку, блін.

Наприклад, у Чугуєві та Чугуївському районі всі "помаранчеві" як були "нє у дєл", так і залишились. Ті, хто сидів при владі на шиї у народу ще з минулого тисячоліття, так і сидять, ноги звісивши. Жоден(!) не покараний за масові та системні фальсифікації на виборах, хоча прізвища організаторів знає кожен кібальчиш на чугуєвщині, про це відверто пише центральна преса (дивись, наприклад, "Україну молоду" від 19 березня, стаття "Убити революцію" http://www.umoloda.kiev.ua/number/390/115/14106/) Але прокуратура та міліція лише пританцьовують "ламбаду": крок уперед, 2 кроки назад...Пане губернаторе, скажіть: у нас, на Харківщині, казка з нещасливим кінцем, чи все ж таки можна сподіватися на краще і Надія, що, як відомо, вмирає останньою, ще має шанс на одужання?!

31-03-2005 10:55 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112259339.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua