першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Увага! Комуністи примазуються до помідорової революції

31-03-2005 12:29 Сімферополь, Малий Майдан // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1112264977.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як повідомив комсомольській діяч Сергій Логінов, нещодавно йому запропонували привести сотню кримських комсомольців до пам’ятника Леніну в центрі Сімферополя та ... приєднатися до акцій протесту на центральній площі Криму.

Пікетники кажуть, що вожак кримських комуністів Грач хоче примазатися до „Помідорної революції” аби все виглядало так, наче це він змусив кримську владу піти геть.

Вони підкреслюють, що кольор спілих помідорів не є червоним цвітом КПУ та що саме очманілі намагання комуністів поставити пам’ятку тирану Сталіну частково вивели їх на Малий Майдан.

„Ми не пустимо комуністів на Малий Майдан, доти там стоятиме пам’ятник Леніну. Не хотіли ми вже його чіпати, але після рішення ставити монументи Сталіну ми теж скажемо, кого не хочемо бачити на своїх вулицях!”. – сказав один з провідників акції Юсуф Мусеїнов.

Пикетувальники закликають кримчан та гостей півострову приєднуватися до акції, яку вже прозвали „Малий Майдан”. Кримські аграрні бізнесмени пообіцяли забезпечити всіх помідорами – новим символом кримської революції.

Вони спростовують також заяву „Російського казачества Криму” про те, що акція є суто кримськотатарською. Зараз серед пикетувальників багато татар, росіян, приїжджих та місцевих українців.

31-03-2005 12:29 Сімферополь, Малий Майдан // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112264977.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua