першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Нагорода знайшла свого "героя"

31-03-2005 18:40 Дніпропетровськ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1112287233.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Наступним завданням, яке ставить перед собою сайт "Майдан",є домогтися покарання фальсифікаторів (та кадрової чистки).Звісно, що деякі посадові особи, які приймали активну участь у фальшуванні виборів Президента України, прагнуть уникнути відповідальності за свої антинародні дії. Ось інформація, яка була росповсюджена у нашому місті напередодні третього туру голосування.

УЯВНІ ХВОРІ – ШЛЯХ ДО ФАЛЬСИФІКАЦІЙ
Фальсифікації, такі любі серцю прихильників одного з кандидатів на посаду Президента України, у третьому турі виборів уже не „пройдуть”. Принаймні так стверджують політичні аналітики з обох ворогуючих таборів. Але вже сьогодні ми маємо інформацію, що як не сяк, то так у Дніпропетровську таки збираються знову дурити народ. Відкріпних уже не буде, масових „закидів” бюлетенів уже не буде, і зі скриньками виїзними мухлювати не доведеться. То що ж робити тим з наших „махінаторів”, що одержали наказ „за будь-яку ціну” забезпечити перемогу свого кандидата? Майже всі дільниці „прозорі” для спостерігачів. Але залишаються ще спеціяльні дільниці! Це насамперед лікарні, тюрми, притулки, тощо. І ось вже в Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечнікова вигаданий цікавий хід: удавані хворі! А що? Уявіть собі: домовляються з певною кількістю осіб (чи то за гроші, чи то через примус, чи то через родинні зв’язки) і кладуть їх у лікарняні ліжка. На день виборів вся ця „братія” – а благо відділень в обласній не бракує – ловко опускає в скриньки бюлетені з відміткою за „того самого хлопця”. А потім – роз’їджається по оселях, де теж вдруге голосує – знову ж таки за цього хлопця. Все геніяльне просто! Додайте сюди ще погрози медперсоналу, який „тупо” ставиться перед вибором... ні, не Президента, а голосування за „нашого синьо-білого кандидата” або позбавлення робочого місця. А хто не дорожить робочим місцем? Ось і змушені працівники лікарні імені Мечнікова писати липові історії хвороб. За наказом свого безпосереднього начальника, головного лікаря Володимира Олексійовича Павлова. І за наказом Костянтина Олеговича Чабанова, головного лікаря міської лікарні №4 (на ж/м Західний), який теж помічений в такого роду „поведінці”.http://ridnaukraina.com/view.aspx?type=news〈=1&nid=32&id=100
Необхідно додати, що головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечнікова В.Павлов,будучи депутатом Дніпропетровської обласної ради, активно підтримував сепаратистські події, які відбувались у Северодонецьку.
І ось тепер, після перемоги Помаранчової революції, один з фігурантів цієї статті-головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечнікова В.Павлов в надії зберегти своє "тепле" місце та уникнути відповідальності перед народом, вимушений шукати собі нового Хазяїна. Спроба знайти спільну мову з представниками "Нашої України" закінчилась нічим. Більш того, його попередня "діяльність" на посаді головного лікаря викликала чимало запитань у працівників прокуратури та МОЗ України. Стілець під ним захитався. А так як В.О.Павлов звик діяти підступно, то він два тижня тому запропонував свої послуги Соціялистичній партії. Ціною змови була обіцянка забезпечити СПУ 2000 голосів на парламентських виборах-2006. Однак методи "забезпечення" голосів залишились старими: негайне залучення до лав партії підлеглих під загрозою зняття з посад та звільнення з лікарні. А далі будуть тиж самі липові історії хвороб, уявні хворі та таке інше.
Таким чином, незважаючи на всі демократичні зміни у суспільстві, спроби побудувати правову державу, та прагнення вступу до ЄС, Дніпропетровська обласна лікарня імені Мечнікова досі залишається маленьким заповідником "кучмізму" в окремо взятому регіоні. І на останнє. Сьогодні наш "герой" приймав поздоровлення з нагоди свого нагородження...(тримайтесь за стільці)...медаллю "Учаснику Помаранчової революції"!!!
Ось які "чесні" і "принципові" люди живуть на теренах нашої України! Ось з яких "героїв" нам потрібно будувати своє життя!

31-03-2005 18:40 Дніпропетровськ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112287233.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua