першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Майонез для Януковича

01-04-2005 13:41 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1112355712.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні в Харкові, на майдані Свободи об 11.00 відбулась зустріч колишніх жителів "Януковичграда" зі своїм політичним улюбленцем. Пан Янукович цього разу був напрочуд інтелігентним, врівноваженим, толерантним. У своєму виступі він пообіцяв, що наступного року буде на виборах балотуватись на посаду харківського міського голови, бо у Донецьку на відповідне місце претендує сам Ахметов. Присутні дами похилого віку гучно кричали "ура!" і кидали вгору свої чепчики. Лише один молодик ледве не зіпсував цю іділію - негідник запустив у Януковича пакунком чугуївського майонезу і таки влучив прямо в лоба. Але на харківській землі колишній прем'єр втримався на ногах, тільки тихенько промовив:"мля..." Після цього пішли чутки, що Янукович, мовляв, не справжній. От такоє от.

01-04-2005 13:41 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112355712.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua