першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Допоможіть збудувати храм.

03-04-2005 20:34 Южноукраїнськ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1112549691.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановні миряни!
Підприємці, меценати і всі кому не байдужа доля Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Звертається до вас церковна громада мальовничого міста Южноукраїнська.
Як говориться у святому письмі проси і дасться тобі по вірі твоїй. Проси праведного. Проси з вірою! Саме її, віри, цього унікального скарбу не вистачає на південно-східних землях України.

Уклінно просимо і благаємо допомогти чимось в наш нелегкий час у відбудові духовності на південних теренах Миколаївщини.

Президент В. Ющенко і уряд України, якого підтримала наша церква, просив надавати всебічну підтримку Церкві, залучаючи кошти підприємницьких та державних структур для будівництва та реставрації культових споруд і відновлення християнства в Україні.

Звертаємось до усіх, у кого ще жевріє в серці іскорка Божої любові. Та і всі ми знаємо, що зроблене людиною в ім’я Господнє – це скарб для її безсмертної душі, котра рано чи пізно повинна зустрітися зі своїм Творцем і Богом. В нашому місті діє понад 9 сект, а УПЦ КП тулиться в приміщенні 12м2, де не має належних умов, для відправи богослужінь і навчання дітей та молоді основ правд християнства. Маємо надію, що знайдуться добрі люди, які не дадуть нам духовно загинути і внесуть хоча б маленьку, як вдовина лепта, частку в розбудову нашого храму. Нехай ніколи не залишиться порожньою рука, яка подає.

Тому уклінно просимо допомогти для будівництва храму коштами і Вашою допомогою, щоб збудувати храм для себе і для майбутніх поколінь. Ваша допомога буде вагомим внеском у відродження духовності, культури і моралі українського народу. Кошти просимо надсилати на такий розрахунковий рахунок: р/р 26004301128 в Южноукраїнському відділенні ощадбанку №8664 МФО 386360, код 23397201.

З християнським привітом Парафіяльна Рада і настоятель храму

О.Віктор Бурка

Повідомлення і пропозиції надсилайте на за адресою:
sneack@unilnet.com

Допоможіть збудувати храм!
Допоможіть збудувати храм!
Допоможіть збудувати храм!

03-04-2005 20:34 Южноукраїнськ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112549691.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua