першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Черкаські однопартійці Литвина готують переворот

05-04-2005 19:32 Черкаси // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1112718751.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сергій Терещук готує палацово-партійний переворот

Щоправда, поки що не на загальноукраїнському рівні, а тільки на обласному.
Петро Душейко, який протягом уже багатьох років очолює обласну організацію колишньої Аграрної, а нині – Народної партії України, як відомо, через дорожну пригоду потрапив до лікарні. І одразу знайшлися охочі скористатися його проблемами зі здоров’ям, „підсидівши” політика на посаді обласного партійного керівника.
Незабаром, 9 квітня, повинна відбутися обласна партійна конференція, на яку очікують і керівника партії Володимира Литвина. У районах, як завжди, почали готуватися до участі у конференції, аж раптом почали помічати щось дивне.
Народний депутат України Сергій Терещук, який досі особливою актиністю на Черкащині не відзначався, один за одним почав об’їжджати райони, „обробляючи” голів місцевих організацій, щоб ті підтримали усунення з партійної посади Душейка й обрання головою обласної організації партії... самого Сергія Терещука.
Зрозуміло, далеко не всі місцеві партійці підтримали плани перевороту. Отже, в деяких районах голів райорганізацій уже замінено на прихильників пана Терещука...
Аргументація народного депутата, як кажуть, простіша паряної ріпи: на область центральні органи партії виділяють 10 автомобілів, і, переконує Сергій Терещук, отримають їх ті, хто погодиться брати участь у перевороті. Є й інша, „благородніша” мотивація: мовляв, це раніше Петро Душейко був головою райдержадміністрації на Чорнобаївщині, зараз же він, мовляв, не при справах, та ще й має проблеми зі здоров’ям. А от він, Сергій Миколайович, у самому розквіті політичних сил: він і народний депутат, і від бізнесу не далекий. Навіть пообіцяв надати партії новий великий офіс в одній з підприєницьких структури, до яких він свого часу був причетний.
Здавалося б, навіщо київському політикові, яким уже давно став Сергій Терещук, раптом знадобилося керівництво в обласній партійній організації? Відповідь проста й, на повірку, очевидна.
Наступні вибори відбуватимуться за партійними списками. На попередніх виборах Сергій Миколайович, який, будучи тоді заступником губернатора, потрапив до Верховної Ради від Городищенського мажоритарного округу (доречі, зі скандалами). Тепер же він може опинитися „за бортом” парламенту. Отож йому потрібне „надійне” місце у партійному спискові. А раптом Петро Душейко, який тривалий час також сидів у депутатському кріслі й навіть брав участь у прийнятті Конституції України, тепер його „обійде”? От і вирішив Сергій Миколайович скористатися моментом, коли Душейко хворий і не може активно відстоювати свою позицію...
Володимир Литвин багато говорить про високі моральні принципи, яких він намагається дотримуватися, і якими має керуватися Народна партія України. Виникає закономірне запитання: а чи відповідає нинішня політика народного депутата Сергія Терещука цим задекларованим принципам?

05-04-2005 19:32 Черкаси // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1112718751.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua