першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Звернення до голови Закарпатської ОДА п. Балоги В.І.

11-04-2005 19:18 Перечин, Закарпатська область // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1113236323.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановний Віктор Іванович!
Ми, члени Політичної ради партій Перечинського району які входять в об’єднання „Сила Народу”, основною метою якої є сприяння втіленню в життя передвиборчих гасел керівництва держави, змушені звернутися до Вас з приводу ситуації, яка склалася в Перечинському районі.
Відійшли у минуле надзвичайно складні вибори 2004 року. Протистоячи залякуванням, борючись з фальсифікаціями, виборці Перечинщини все-таки добилися перемоги правди і демократії, перемоги над злочинною владою, перемоги тих сил, які обіцяли зміни. І де ж ті зміни?
Проходить час, а на керівних посадах залишаються ті ж самі керівники, діяння яких підпадали під Кримінальний Кодекс України. Надії людей на зміни не справдилися. Людей знову обдурено? З думками виборців, та навіть громадських організацій і політичних партій, які здобули цю перемогу, ніхто не рахується. Складається враження, що перемога здобувалася для кількох керівників, які впроваджують, а вірніше, продовжують старі методи керівництва. І ті посадовці, які організовували фальшування виборів і тиск на виборців, залишаються при владі і готуються до наступних виборів 2006 року. Виникає закономірне питання - які сили знову переможуть на слідуючи виборах, якщо незалежно від результатів голосування у нас завжди одні і ті ж переможці?
Завдяки таким діям місцевої влади росте недовіра людей до обласної влади. Адже скільки років підряд ми чули з центральних ЗМІ про зміни на краще, а на місцевих рівнях все залишається незмінним. Міняються один-два керівники, а система залишається старою. Такі дії дискредитують державу в цілому і не виправдовують сподівань народу на чесну владу. Вибір людей знову хочуть вкрасти і це буде кінець надії на свободу і на краще життя.
Ми боролися, щоб настав новий час, який вимагає нових осіб і нової команди, і ми мусимо захищати свій вибір. Нема права відступати, потрібно довести боротьбу до кінця, і тому ми заявляємо, якщо старий склад влади в Перечинському районі не буде замінено, ми будемо ініціювати перед керівництвом держави питання про відставку ”нового” керівництва району, яке ставить інтереси десятка посадовців вище думки тисяч жителів району.


Олександр Бородич
Голова Перечинської районної
організації ВО „Батьківщина”

Іван Бачинський
Голова Перечинської районної
організації Української Народної Партії

Василь Поприк
Голова Перечинської районної
організації Народного Руху України

11-04-2005 19:18 Перечин, Закарпатська область // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1113236323.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua