першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Не все гаразд у Луценка на Львівщині

12-04-2005 15:53 Львів // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1113310383.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

13 січня 2005 року близько 11 год 30 хв в с.Сокільники Пустомитівського району гр. Червінко Ю. внаслідок перевищення дозволеної швидкості руху вчинив наїзд на громадянку Курпіль Л.Р., 1968 р.н., внаслідок чого вона на місці події загинула.

Слідчий СВ Пустомитівского РВ УМВСУ у Львівській області Яремчук Р.Р., який виїжджав на місце події, до даного часу з незрозумілих причин не порушив кримінальної справи по факту даної ДТП, не провів жодних слідчих дій, зокрема, не допитав очевидців події – жителів с. Сокільники Пустомитівського району Клос Орисю, Гарцулу Володимира, Гарцулу Тараса, Якимика Олексія, не провів авто-технічної експертизи, не провів відтворення обстановки та обставин події, не визнав батьків потерпілими, і взагалі не повідомив про прийняте ним рішення по даному злочину.

Крім того, наскільки нам стало відомо, гр.Червінко Ю. вже не вперше вчиняє ДТП з людськими жертвами, однак жодного покарання за це не поніс.Даний факт слідчим Яремчуком Р.Р. не перевірено та залишено поза увагою.

Вищевказане свідчить про необ’єктивність проведення дослідчої перевірки слідчим СВ Пустомитівського РВ УМВСУ у Львівській області Яремчуком Р.Р., його зацікавленість в тому, щоб гр. Червінко Ю., який являється працівником митниці, уникнув передбаченої чинним кримінальним законодавством відповідальності за вчинений ним злочин, неналежний нагляд за проведенням дізнання та досудового слідства з боку прокуратури Пустомитівського району.

На підставі вищевикладеного до Прокурора Львівської області Блажівського Є.М. та начальника УМВСУ у м.Львові Шкараді Б.І. направлено скаргу, де вимагається вжити заходів, спрямованих на порушення кримінальної справи відносно Червінка Ю. по ст.. 286 ч. 2 КК України та притягнення слідчого СВ Пустомитівського РВ УМВСУ у Ло Яремчука Р.Р. до дисциплінарної відповідальності.

12-04-2005 15:53 Львів // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1113310383.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua