першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкритий лист про безвладдя в Харкові!!!

13-04-2005 18:49 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1113407373.html
Версія до друку // Редагувати // СтертиПрем′єр-міністру України
Ю.В. Тимошенко
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2

копія: Голові Верховної Ради України
Літвину В.М.
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5
копія: Голові Служби безпеки України
Турчинову О. В.
01008, м.Київ, вул. Володимирська, 35.
копія: Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини
Карпачовій Н.І.
01008,м.Київ, вул.Інститутська, 21/8
копія: Голові Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією
Стретовичу В.М.
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5
копія: Голові Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони
Крючкову Г. К.
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5
копія: Голові комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи Верховної Ради України
Руденко Г.Б.
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

колективу співвласників гаражів
розташованих за адресою:
м.Харків,вул.Плеханівська,18

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Починаючи з 1991 року, ми, за договорами з МСПП “Триатлон”, за власні кошти збудували капітальні гаражі та спорудили інфраструктуру автостоянки за адресою: м. Харків, вул. Плеханівська, 18.
З 2002 року ТОВ «Триатлон» незаконно, без договору, використовувало земельну ділянку за адресою: м. Харків, вул. Плеханівська, 18, з метою отримання прибутку, займалося незаконною підприємницькою діяльністю, не сплачуючи в бюджет міста орендної платні. Про це свідчать протоколи та постанови Харківського міського управління земельних ресурсів та Харківського обласного головного управління земельних ресурсів про притягнення до відповідальності ТОВ «Триатлон» й негайне повернення земельної ділянки
Як встановлено перевіркою, яка проведена прокуратурою міста Харкова, такого об”єкту як автостоянка, офіційно не існує з огляду на те, що вона не здана й не прийнята в експлуатацію держкомісією, але гаражі, що знаходяться на земельній ділянці, є приватною власністю громадян України.
З метою незаконного заволодіння цією земельною ділянкою, а також нашою приватною власністю, що розташована на цій ділянці, ТОВ «Триатлон» склало та подало до Харківської міської ради завідомо неправдиву інформацію та документи для укладання договору оренди зазначеної земельної ділянки. Про це свідчать матеріали будівельно-технічної експертизи проведеної ХНДІСЕ ім. проф. Бокаріуса та матеріали перевірки прокуратури міста Харкова.
Зазначеною перевіркою також встановлено, що Харківською міською радою під час надання цієї земельної ділянки в оренду ТОВ „Триатлон” не були враховані законні інтереси та права громадян, якими збудовані капітальні гаражі.
Але кримінальної справи прокуратурою порушено не було.
Прокурором міста був внесений протест на рішення міської ради.
Не зважаючи на те, що державним органом (прокуратурою) було встановлено факти подання завідомо неправдивої документації, порушення та недотримання прав і законних інтересів громадян України Харківською міською радою, про що зазначено в протесті прокурора міста, Харківська міська рада незаконно відхилила вказаний протест!
З кінця жовтня 2004 року керівництво ТОВ «Триатлон», з метою захвату нашої власності, незаконно, під загрозою заборони доступу до наших гаражів, транспортних засобів та іншого майна, вимагає сплати грошей поза договорами, в сумах, що перевищують договірні в 3-5 разів.
Так, за жовтень місяць 2004 р. вимагали по 60 грн. «заднім числом», а з листопада – по 140 грн. Більшість людей відмовились від сплати таких сум, звернувшись до суду за захистом своїх прав. Однак, не зважаючи на це, керівництво ТОВ «Триатлон» продовжувало незаконну діяльність, і, реалізуючи свої погрози, закрило нам доступ до нашої власності. Після чого, ми вимушені були сплатити частину сум, що з нас незаконно вимагали.
З огляду на те, що на земельній ділянці знаходяться близько 248 приватних гаражів, а різниця між платнею, встановленою в договорах, і платнею, що з нас вимагає керівництво ТОВ «Триатлон» становить близько 105 грн. з кожного за місяць, то можна сказати, що з нас вимагають близько 26000 грн. щомісяця.
Протягом 3 місяців керівництво ТОВ «Триатлон» забороняє нам доступ до майна, в тому числі застосовуючи фізичну силу, і погрожує взагалі не пустити нас до гаражів, а їх знести. Зараз нас пускають тільки завдяки ухвалі Дзержинського місцевого суду, оскільки суддя Червонозаводського місцевого суду Протасова Т.М. за надуманих причин незаконно відмовилась розглядати наші позови й виносити ухвалу про забезпечення позовних вимог.
Так, 43 доби суддя Протасова Т.М. не розглядала позови з проханням негайно забезпечити їх. Мотивами відмови в такому затягуванні в різні дні були: відсутність ампул для авторучки, потім – бумаги, потім – часу, потім – принтеру, потім – небажання розглядати заяви. Голова суду бездіяла.
Зараз керівництво ТОВ «Триатлон», ігнорує протести прокурорів району, міста, вимоги співробітників міліції, та незаконно примушує своїх співробітників зпилювати замки та вскривати приватні гаражі, знімати дах.
За таких умов наша власність кожен день знаходиться під загрозою знищення чи пошкодження, розкрадання.
Ми неодноразово викликали наряди міліції, звертались до бувшого начальника Червонозаводського РВ ХМУ УМВС України зі скаргами на дії керівництва ТОВ «Триатлон» з проханням захистити й поновити наші законні права й інтереси, та притягнути винних осіб до адміністративної та кримінальної відповідальності.
Однак, не зважаючи на наші звернення, злочинну діяльність припинено не було, винні особи не притягнуті до відповідальності, а на наші скарги навіть не відповили, сказавши на словах, що в порушенні кримінальної справи відмовлено, але постанову про це нам не дадуть, оскільки «…вона нам не потрібна».
На наші звернення до прокурора Червонозаводського району міста Харкова з вимогою порушити кримінальну справу за фактами перевищення службових повноважень посадовими особами ТОВ «Триатлон», вимагання, вчинене группою осіб за попереднім зговором в особливо великих розмірах, самовправство співробітників ТОВ «Триатлон», прокурор відреагував лише протестом на другорядний наказ ТОВ «Триатлон».
Прокуратурою міста за нашим колективним зверненням проводиться перевірка вже більше 5 місяців.
Начальник управління із захисту прав споживачів облдержадміністрації також не відреагував на нашу скаргу.
Вже протягом 5 місяців ми вимушені терпіти знущання, поневіряння та образи з боку керівництва ТОВ «Триатлон» та їх підлеглих.
Така бездіяльність і пасивність міліції та органів прокуратури зумовлена тим, як нам стало відомо, що в захваті земельних ділянок зацікавлена стала група осіб, в яку входять депутати Харківської обласної ради, начальник управління земельних відносин Харківського міськвиконкому (до речі, син якого є власником ТОВ «Триатлон», а до недавнього часу був й директором цього ТОВ), інші посадові й службові особи. Зі слів керівництва ТОВ «Триатлон», ця група осіб займається незаконним оформленням земельних ділянок на підставних осіб і фіктивні фірми з метою їх подальшого перепродажу шляхом переоформлення установчих документів господарських товариств на покупців. З огляду на це, об’єктивний і неупереджений розгляд справ, захист прав і законних інтересів громадян України, як і притягнення винних осіб до відповідальності, практично унеможливлені.

В діях керівництва ТОВ „Триатлон” та посадових осіб міськвиконкому є ознаки кількох злочинів. Ці злочини тривають зараз. Прокуратура і міліція не реагують й не припиняють цих злочинів.

На наші звернення до прокуратури області, УМВС в Харківській області ми отримуємо або відписки, або взагалі нічого не отримуємо.

На наші звернення до Генерального прокурора України та інших центральних органів виконавчої влади ми отримали лише відписки що наші звернення направлені, знову ж таки, в прокуратуру Харківської області.

Зазначені органи на рівні міста й області не захищають наших прав і законних інтересів, не припиняють злочинну діяльність, не виконують покладених на них завдань.

За таких обставин, ми вимушені звернутись до Вас з проханням і вимогою негайно припинити безлад, корупцію й зловживання, численні порушення прав і свобод громадян в місті Харкові та Харківській області, взяти під особистий контроль розслідування справ за нашими та іншими скаргами, притягти винних осіб до відповідальності й негайно поновити наші законні права та інтереси.

Ми вимушені будемо звернутися до міжнародної спільноти, міжнародних правозахисних та журналістських організацій, якщо Ви терміново не припините цей безлад.

З повагою та надією,
колектив співвласників гаражів.

13-04-2005 18:49 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1113407373.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua