першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Харкові свободу не спинити

13-04-2005 23:02 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1113422550.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Харківська обласна організація партії "Наша Україна" (у минулому - партія "Реформи і порядок") 13 квітня о 13-й годині перефарбовувала чиновників.


Пікет під гаслом "Допоможи чиновнику перефарбуватись" є 1-м в межах акції "Свободу не спинити". Він символізував протест проти представників влади, які, не бажаючи залишати свої місця, тепер "активно підтримують" колишніх опозиціонерів.

На мотузці, протягнутій посеред майдану Свободи, навпроти облдержадміністрації, учасники акції розвісили футболки з назвами прокучмівських партій та запропонували всім бажаючим перефарбувати їх у жовто-гарячий колір. Тим самим було продемонстровано, як легко чиновники можуть міняти свою політичну орієнтацію. Нашоукраїнці роздавали листівки з докладною інструкцією з перефарбування представників влади. Наприкінці акції в подарунок обласним чиновникам учасники акції залишили порожні балоны з під фарби й апельсини.

13-04-2005 23:02 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1113422550.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua