першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Після дощичку в четвер податківці засудять "П'ятницю"

13-04-2005 23:35 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1113424503.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У Дзержинському районному суді м. Харкова пройшло перше слухання у справі "Дзержинська податкова міліція проти газети "П'ятниця". Приводом для позову податківців стала стаття, яку "П'ятниця" ще на початку року передрукувала з інтернет-видання "Обозреватель" (www.obozrevatel.com.ua). У матеріалі розповідалося про "перевертнів у погонах", що нібито працюють у податковій міліції Дзержинського району. Тепер податківці жадають від головного редактора газети спростування і моральної компенсації - майже 125 тисяч гривень.

Сьогоднішнє судове засідання розпочалося з конфлікту. Ще до того, як суддя Любов Шаповаленко приступила до розгляду позову, податківці зажадали видалити з залу засідання журналістів. Представник податкової міліції, В'ячеслав Ширазов, обвинуватив працівників ЗМІ в тім , що журналісти дають неправдиву і необ'єктивну інформацію зі справи. Однак суддя зйомку в залі суду все-таки дозволила.

Вже на початку слухання справи стало зрозуміло, що мирної угоди, яку запропонувала сторонам суддя, швидше за все, не буде. Представники податкової міліції Дзержинського району жадають від головного редактора газети спростування статті про те, як співробітники відомства били затриманих і вимогали в них гроші. І відшкодування морального збитку: окремо податковій міліції Дзержинського району - 100 тисяч без однієї гривні і по 5 тисяч гривень кожному з п'яти високоморальних співробітників, що згадувалися в статті.

Цікаво, що проти "Обозревателя", матеріал якого слово в слово передрукувала "П'ятниця", податківці чомусь позову до суду не подавали. Можливо тому, що не по зубах столичне видання? А місцеву газету, яка, до речі, одна з небагатьох у Харкові заповзято й віддано підтримувала на виборах Ющенка, що , можна душити?! Думаю, що після дощичку в четвер податківці засудять "П'ятницю".

13-04-2005 23:35 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1113424503.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua