першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценко

15-04-2005 13:44 Полтава // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1113561856.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Назначені на квітень місяць цього року збори акціонерів Комсомольського ГОКу передбачають, в порядку денному, додаткову емісію акцій і їх продаж, що призведе до фактичного обезцінення їх у тієї частини населення яка одержала їх на початковому процесі роздержавлення в кінці 90-х років.Ця частина населення,звичайно, не буде додатково закуповувати ці пакети акцій,адже майже за 10 років коли ми вклали в ГОК свої акції ми не отримали дивідентів більших від 3-5 копійок за акцію (в середньому на кожного вкладника на той час було по 30-40 акцій). Таким чином керівництво ГОКу намагається нівелювати основну масу вкладників і викупити ГОК забезцінь, адже всі ці роки нам відписували, що основну частину прибутку ГОК спрямовує на модернізацію виробництва (За наші кошти модернізували-тепер можна і забрати собі. Як і Криворіж-сталь). Будемо дуже вдячними пану Луценку якщо Він перевірить наведені дані і прийме належне рішення.З повагою акціонери Комсомольського ГОКу Полтавської області.

15-04-2005 13:44 Полтава // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1113561856.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua