першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Митинг - протест в місті Жовті Води

15-04-2005 16:08 Жовті Води // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1113570530.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Резолюція мітингу - протесту проти збільшення вартості комунальних послуг, що відбувся в місті Жовті Води 4 квітня 2005 року

Міська влада в черговий раз вдається до найпростішого способу “латання комунальних дірок” за рахунок напівпорожніх кишень жовтоводців, які фізично не здатні подолати 200 % підвищення тарифів на комунальні послуги. Територіальна громада вважає підвищення тарифів на комунальні послуги передчасним. Тому вимагаємо:
1. Міському голові Гарячому В.Г. негайно скликати позачергову сесію міської влади і відмінити рішення виконкому про підвищення тарифів на комунальні послуги № 113 від 23.03.2005 р.
2. Секретареві міської ради Голубу В.Ф. створити депутатську тимчасову комісію і в стислий термін (квітень-травень) провести інвентаризацію житлового фонду міста, “проблемного житла” та проінформувати через ЗМІ.
3. Міському голові Гарячому В.Г. забезпечити виконання п. 5 своєї виборчої програми “За працю, добробут, стабільність” – “забезпечити фінансування і відновлення зносу основних фондів комунальних господарств з обласного та державного бюджетів шляхом отримання субвенції” (цитата з Програми).
4. Міському голові Гарячому В.Г., після перегляду бюджету міста, винести на розгляд міської ради питання про дотування комунальних підприємств частково за рахунок міського бюджету.
5. У зв’язку з тим, що виникла конфліктна ситуація між територіальною громадою та підприємствами комунальної сфери, запросити Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету та здійснити контроль за регулюванням тарифів у м. Жовті Води.
6. Головам партійних організацій УНП і УРП “Собор” домовитись про зустріч із головою Дніпропетровської обласної держадміністрації п. Єхануровим із приводу ситуації, що склалася в м. Жовті Води.
7. Територіальній громаді м. Жовті Води створити ініціативну групу зі збору підписів та прийняття рішення про виведення окремих членів зі складу виконкому, згідно з п. 3 ст. 11 Статуту територіальної громади м. Жовті Води.
Контроль за виконанням даної Резолюції покласти на політичні партії міста та ініціативну групу, обрану територіальною громадою.
В разі протистояння влади – вдатися до радикальних заходів.

Голова міської організації
Української Народної партії
М. Жовті Води В. Трохимович

Голова міської організації
УРП “Собор” В. Петренко

Голова виконкому міської
організації партії
“Наша Україна” М. Мурашкін

15-04-2005 16:08 Жовті Води // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1113570530.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua