першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДЛЯ ЛУЦЕНКО. На людей з автоматами!!!

15-04-2005 23:18 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1113596326.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Міністру Внутрішніх справ України
Луценко Ю.В.

колективу співвласників гаражів
розташованих за адресою:
м.Харків,вул.Плеханівська,18


Відкритий лист

Пройшло вже більше місяця, а на нашу колективну скаргу до Вас ніхто навіть не відповів! Не те що припинити злочини! Скарга була направлена поштою рекомендованим листом.
Злочини, що коїть організоване злочинне угруповання в Харкові не припинені. І сьогодні злочинці, вже озброєні автоматами з мовчазної згоди міліції та прокуратури вигнали нас з нашої землі, захватили нашу власність насильницьким шляхом!
Вкотре звертаючись до Вас за допомогою, ми вимагаємо взяти під особистий контроль розслідування справи й зупинити злочинців! Просимо Вас не переправляти цей лист та скаргу до міської чи обласної міліції, невже не ясно за 6 місяців, що вони й надалі будуть допомагати злочинному угруповання з такими членами?!


Текст листа:
Починаючи з 1991 року, ми, з відома та дозволу МСПП “Триатлон”, за власні кошти збудували капітальні гаражі та спорудили інфраструктуру автостоянки за адресою: м. Харків, вул. Плеханівська, 18.
З 2002 року ТОВ «Триатлон» незаконно, без договору, використовувало земельну ділянку за адресою: м. Харків, вул. Плеханівська, 18, з метою отримання прибутку, займалося незаконною підприємницькою діяльністю, не сплачуючи в бюджет міста орендної платні. Про це свідчать протоколи та постанови Харківського міського управління земельних ресурсів та Харківського обласного головного управління земельних ресурсів про притягнення до відповідальності ТОВ «Триатлон» й негайне повернення земельної ділянки
Як встановлено матеріалами перевірки, проведеної прокуратурою міста Харкова, такого об”єкту як автостоянка, офіційно не існує з огляду на те, що вона не здана й не прийнята в експлуатацію держкомісією, але гаражі, що знаходяться на земельній ділянці, є приватною власністю громадян України.
З метою незаконного заволодіння цією земельною ділянкою, а також нашою приватною власністю, що розташована на цій ділянці, ТОВ «Триатлон» склало та подало до Харківської міської ради завідомо неправдиву інформацію та документи для укладання договору оренди зазначеної земельної ділянки. Про це свідчать матеріали будівельно-технічної експертизи проведеної ХНДІСЕ ім. проф. Бокаріуса.
З кінця жовтня 2004 року керівництво ТОВ «Триатлон», з метою захвату нашої власності, незаконно, під загрозою заборони доступу до наших гаражів, транспортних засобів та іншого майна, вимагає сплати грошей поза договорами, в сумах, що перевищують договірні в 3-5 разів.
Так, за жовтень місяць 2004 р. вимагали по 60 грн. «заднім числом», а з листопада – по 140 грн. Більшість людей відмовились від сплати таких сум, звернувшись до суду за захистом своїх прав. Однак, не зважаючи на це, керівництво ТОВ «Триатлон» продовжувало незаконну діяльність, і, реалізуючи свої погрози, закрило нам доступ до нашої власності. Після чого, ми вимушені були сплатити частину сум, що з нас незаконно вимагали.
З огляду на те, що на земельній ділянці знаходяться близько 248 приватних гаражів, а різниця між платнею, встановленою в договорах, і платнею, що з нас вимагає керівництво ТОВ «Триатлон» становить близько 105 грн. з кожного за місяць, то можна сказати, що з нас вимагають близько 26000 грн. щомісяця.
Протягом 3 місяців керівництво ТОВ «Триатлон» забороняє нам доступ до майна, в тому числі застосовуючи фізичну силу, і погрожує взагалі не пустити нас до гаражів, а їх знести. Зараз нас пускають тільки завдяки ухвалі Дзержинського місцевого суду, оскільки суддя Червонозаводського місцевого суду Протасова Т.М. за надуманих причин незаконно відмовилась розглядати наші позови й виносити ухвалу про забезпечення позовних вимог.
Так, 43 доби суддя Протасова Т.М. не розглядала позови з проханням негайно забезпечити їх. Мотивами відмови в такому затягуванні в різні дні були: відсутність ампул для авторучки, потім – бумаги, потім – часу, потім – принтеру, потім – небажання розглядати заяви. Голова суду бездіяла.
Зараз керівництво ТОВ «Триатлон», ігнорує протести прокурорів району, міста, вимоги співробітників міліції, та незаконно примушує своїх співробітників зпилювати замки та вскривати приватні гаражі, знімати дах.
За таких умов наша власність кожен день знаходиться під загрозою знищення чи пошкодження, розкрадання.
Крім того, як нам стало відомо, статутний фонд ТОВ «Триатлон» сформований з близько 600 тон щебеня та 20 тон піску, тобто, шару матеріалів, заввишки з 5-поверховий будинок, які, нібито, знаходяться на цій земельній ділянці в центрі міста. Комісіями, що проводили натурний огляд ділянки, наявність таких матеріалів не встановлено. Тобто, статутні документи ТОВ «Триатлон» не відповідають дійсності.
Ми неодноразово викликали наряди міліції, звертались до бувшого начальника Червонозаводського РВ ХМУ УМВС України зі скаргами на дії керівництва ТОВ «Триатлон» з проханням захистити й поновити наші законні права й інтереси, та притягнути винних осіб до адміністративної та кримінальної відповідальності.
Однак, не зважаючи на наші звернення, злочинну діяльність припинено не було, винні особи не притягнуті до відповідальності, а на наші скарги навіть не відповили, сказавши на словах, що в порушенні кримінальної справи відмовлено, але постанову про це нам не дадуть, оскільки «…вона нам не потрібна».
Бувший начальник Червонозаводського РВ ХМУ УМВС України в Харківській області Фролов є зацікавленою особою й не буде перешкоджати злочинцям, причетним до поневірянь. Він не хоче й не буде захищати наші законні права та інтереси. Тому, що вже більше 3 місяців злочинну діяльність не припинено, кримінальні справи не порушено.
Таким чином, ми навіть були позбавлені права оскаржити дії міліції, хоча це, з огляду на вищенаведене, навряд чи дало б позитивний результат, оскільки оскаржувати ми мали в славнозвісний Червонозаводський місцевий суд.
На наші звернення до прокурора Червонозаводського району міста Харкова з вимогою порушити кримінальну справу за фактами перевищення службових повноважень посадовими особами ТОВ «Триатлон», вимагання, вчинене группою осіб за попереднім зговором в особливо великих розмірах, самовправство співробітників ТОВ «Триатлон», а також з проханням перевірити бездіяльність бувшого начальника Червонозаводського РВ ХМУ УМВС України Фролова (який на заяву про злочин з вимогою негайно порушити карну справу через 2 місяці відповів висновком!!!(це є процесуальний документ?) і тепер очолює міське управління!!!), прокурор відреагував лише протестом на другорядний наказ ТОВ «Триатлон».
Прокуратурою міста за нашим колективним зверненням проводиться перевірка вже більше 4 місяців. Наші права та законні інтереси не поновлено, кримінальну справу не порушено не зважаючи на те, що прокуратурою міста встановлено, що ТОВ „Триатлон” до міськради були надані фальшиві документи!
Начальник управління із захисту прав споживачів облдержадміністрації також не відреагував на нашу скаргу.
Вже протягом 5 місяців ми вимушені терпіти знущання, поневіряння та образи з боку керівництва ТОВ «Триатлон» та їх підлеглих.
Така бездіяльність і пасивність міліції та органів прокуратури зумовлена тим, як нам стало відомо, що в захваті земельних ділянок зацікавлена стала група осіб, в яку входять депутати Харківської обласної ради (Романов), начальник управління земельних відносин Харківського міськвиконкому (Божков), мер міста (Шумілкін), інші посадові й службові особи. Зі слів керівництва ТОВ «Триатлон», ця група осіб займається незаконним оформленням земельних ділянок на підставних осіб і фіктивні фірми з метою їх подальшого перепродажу шляхом переоформлення установчих документів господарських товариств на покупців. З огляду на це, об’єктивний і неупереджений розгляд справ, захист прав і законних інтересів громадян України, як і притягнення винних осіб до відповідальності, практично унеможливлені.

Так, протест прокурора міста Харкова на рішення міськради про надання земельної ділянки в оренду ТОВ „Триатлон” потрапив на розгляд та вирішення до ... начальника Управління земресурсів міськвиконкому Божкова, син якого опосередковано є єдиним власником ТОВ „Триатлон”.

В діях керівництва ТОВ „Триатлон” та міськвиконкому є ознаки кількох злочинів. Ці злочини тривають зараз. Прокуратура і міліція не реагують й не припиняють цих злочинів.

За таких обставин, ми вимушені звернутись до Вас з проханням і вимогою негайно припинити безлад і зловживання в місті Харкові, взяти під особистий контроль розслідування справ за нашими та іншими скаргами, дати відповідні доручення на порушення кримінальної справи, призначити слідчу групу з досвідчених й неупереджених фахівців, яким доручити розслідування цієї та інших пов’язаних справ, притягти винних осіб до відповідальності й поновити наші законні права та інтереси.

Колектив співвласників гаражів.

15-04-2005 23:18 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1113596326.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua