першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хто відповість за криваве побоїще на Софіївському майдані в Києві 18 липня 1995 року?

18-04-2005 12:23 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1113816211.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Хто відповість за побоїще на Софіївському майдані 18 липня 1995 року? Хто замовники і виконавці трагедії? Чи природною була смерть Патріарха Володимира? Шалена атака на УПЦ КП з метою її зруйнування і деморалізації увінчалась кривавим побиттям спецпідрозділами міліції мирної похоронної процесії на майдані біля святої Софії під час поховання Патріарха Володимира 18 липня 1995 року. Що це було бажанням московського Патріарха Алексія ІІ, підтримане московським правителем Єльциним, – щоб в жодному разі не поховали Патріарха УПЦ КП на території святої Софії, це сумніву не викликає... Що це безпосереднє втручапння у внутрішні справи України- сумніву також немає! Передчасна смерть Патріарха Володимира - сумніву також не викликає. Є біологічна зброя, застосування якої камуфлюється невинним серцевим нападом... Хто проведе розслідування і виведе шахраїв на чисту воду? Чи була проведена експертиза тіла Патріарха? Чи не вважає нова влада, що Патріарха потрібно перепоховати у Святій Софії? Ці питання залежатимуть від сумління і релігійної совісті вже нинішньої влади, а не кучмівської, яка була виконавцем кремлівського сценарію!

18-04-2005 12:23 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1113816211.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua