першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ще раз про митницю

20-04-2005 13:34 Львів // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1113993263.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Минулого тижня з митних органів України було звільнено Калєтніка І.Г. Одного з наймолодших генералів української митниці (сина народного депутата, бувшого голові Вінницької обладміністрації). Про його керування в Одесі вже й так багато сказано, хочу розповісти з ким він працював до Одеси і де ці люди зараз.
В 2000-2001 роках він працював на кордоні з Польщою. Спочатку на Рава-Руській митниці, а потім на спеціально створеній під нього Галицькій митниці( була розформована Мостиська митниця і до неї приєднано митний пост Краківець).
Після створення Галицької митниці Калєтнік разом з собою забрав з Рава-Руської митниці Піддубицького (на посаду свого заступника, та Подільчака (на посаду начальника митного поста Шегині). Під час їхнього керівництва на митниці постійно фіксувались грубі порушення, та заводились кримінальні справи, чого вартує лише справа по виявленню більш ніж тридцяти вантажних машин повних контрабандного товару на територіїї ПП Калєндула в Шегинях. Після декількох проколів (затримання автомашин з телевізорами, меблями та ін.) Подільчак перейшов на роботу в радники до одного з народніх депутатів. Цікаво чи він до цього часу роз"їджає на дорогому джипі з номерами Верховної Ради?
Піддубицький "тяжко" захворів і в порушення трудового законодавства перебував на лікарняному більше року.
І от весна 2005. Подільчака призначають начальником Рава-Руської митниці, а Піддубицького начальником знову створенної Мостиської!?
Про їх теперішніх покровителів окрема розмова в окремій темі.

20-04-2005 13:34 Львів // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1113993263.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua